Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Būvniecības izstāde "Māja I 2019"

17.03.2019
 

No 14. līdz 17. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās Baltijas lielākā būvniecības industrijas izstāde "Māja I 2019", uz kuru, karjeras atbalsta projekta ietvaros, 15. martā devās arī Daugavpils Būvniecības tehnikuma audzēkņi un pedagogi.

Izstādē varēja iepazīties ar jaunākajiem būvmateriāliem un tendencēm būvniecībā – sākot no betonēšanas palīgmateriāliem un ēku būvniecības no dabīgiem materiāliem, līdz pat cementa – skaidu apdares plāksnēm, ventilējamām fasādēm un modernai izolācijas ieklāšanas sistēmai.

Plašā klāstā bija apskatāmi arī apdares materiāli – dažādu veidu iekšdurvis un ārdurvis, bīdāmo durvju sistēmas, vinila un koka grīdas, dažādi koka, mākslīgā akmens un stikla elementi gan iekšējai apdarei, gan elegantām māju fasādēm. Mājokļa iekārtošanai varēs atrast kā klasiskus, tā arī šobrīd aktuālus interjera elementus. 

Audzēkņiem izstādē bija iespēja paplašināt savas profesionālās zināšanas un konsultēties ar daudziem būvniecības profesionāļiem, apskatīt lielu būvniecības materiālu un risinājumu klāstu vienuviet. Šī iespēja papildināja viņu zināšanas par savu profesiju, darba vidi un tehnoloģijām.

Pasākums rīkots projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Sagatavoja: pedagogs karjeras konsultants Linda Pūdāne

Fotogalerija

« atpakaļ