Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Apdares darbu tehniķu komanda "0-15a" uzvar erudītu spēlē "Kas? Kur? Kad?"

27.02.2019
 

27.februārī Daugavpils Būvniecības tehnikumā norisinājās kārtējā erudītu spēle "Kas? Kur? Kad?", kuras tēma šoreiz bija “Instrumenti. Izgudrojumi. Inovācijas.” Spēlē piedalījās 14 komandas.

Viena no spēles organizatorēm Nataļja Leončuka pastāstīja, ka līdzīgi kā visas iepriekšējās, arī šajā spēlē bija grūti prognozēt iznākumu, tā aizritēja saspringtā cīņā un intriga saglabājās līdz pašām tās beigām. Atšķirībā no iepriekšējām reizēm šoreiz mobilo telefonu izmantošana spēlē bija izslēgta.

Iegūstot 76 punktus, par spēles uzvarētājiem kļuva apdares darbu tehniķu komanda  "0-15a" . Otrajā vietā ierindojās komanda - "2-15", kura šoreiz spēlēja bez sava kapteiņa, bet trešajā - arhitektūras tehniķu komanda "3-04".

Trīs spēļu kopvērtējumā ar iegūtiem 44 punktiem pirmo vietu saglabā "0-15a". Par diviem punktiem no līdera atpaliek “2-15”. Ar izcīnītiem 37 punktiem trešo/ceturto vietu dala komandas “3-23” un “1-04”.

Plānots, ka nākamajā, noslēdzošajā erudītu spēlē "Kas? Kur? Kad?" daļa jautājumu būs veltīta tehnikumam. Četru spēļu kopsummā tiks noteikta komanda spēles “Kas? Kur? Kad?“ uzvarētāja.

Fotogalerija

Nataļja Leončuka pauda gandarījumu, ka parādījusies jauna spēcīga komanda “Mitjka Gordej DBT”, kura 30.martā piedalīsies Latvijas čempionātā, aizstāvot Daugavpils godu. Šīs tiesības komanda ieguvusi startējot starptautiskajā sinhronajā turnīrā “Dienvidu vējš”, kur pēc atbildēm tiek noteiks komandu reitings. 21.februarī 7. spēlē šajā turnīrā komanda izcīnīja 1. vietu

Daloties iespaidos par aizvadīto spēli, kurā komanda izcīnīja augsto piekto vietu, tās pārstāvis Artjoms Baikins atzina, ka aizvadītā spēle nav bijusi pārāk sarežģīta, taču tās gaitā šis tas ir ticis nedaudz sajaukts.

Gordejs Nosovs pastāstīja, ka viņam visvairāk iepaticies jautājums par sieviešu labāko draugu, kas izrādījies  spogulis: “Lai arī komandai arī šajā jautājumā bija pareizā atbildes versija, galīgā atbilde tikusi sniegta nepareiza.”

Gļebs Sujarovs atzina, ka spēlē bijuši arī citi ņemami jautājumu, taču vietumis sākts pārāk daudz diskutēt un beigās pietrūcis laika pareizās atbildes rašanai: “Cīnījāmies, taču šoreiz nedaudz pietrūka.”

Sagatavoja Ivars Soikāns

   

  

« atpakaļ