Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Iepazīstam tālākās izglītības iespējas

03.03.2019

No 1. līdz 3. martam jau divdesmit piekto reizi Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrā norisinājās starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2019”, kas ik gadu piedāvā iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām un karjeras izvēles ceļiem Latvijā un pasaulē.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, 1. martā, arī Daugavpils Būvniecības tehnikuma audzēkņi ņēma dalību izstādē.

Pasākuma laikā jaunieši iepazina vairākus simtus izglītības programmu un visdažādāko nozaru mācību kursus. Jaunieši varēja uzzināt visu nepieciešamo par starptautisko eksāmenu kārtošanu, skolēnu vasaras valodu nometnēm ārzemēs, kā arī iepazīties ar inovatīviem mācību papildlīdzekļiem un jaunākajām mācību tehnoloģijām.

Vienlaikus Ķīpsalas izstāžu hallē notika arī „Latvijas Grāmatu izstāde”, kurā bija iespēja tikties ar iemīļotiem rakstniekiem, baudīt autoru lasījumus, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpašām, cenām, kā arī „Grāmatu maiņas punktā” mainīties ar citu lasītāju grāmatām.

Izstāde pulcināja gan lielu skaitu mācību iestāžu, gan daudz interesentu no vispārizglītojošām un profesionālajām mācību iestādēm.

Tika apmeklēta arī Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra jaunuzceltā Zinātņu māja, lai uzzinātu par pieejamajām augstākās izglītības programmām, mācību procesu, vidi, iestājpārbaudījumiem un prasībām. Lai iepazītos ar ēku, audzēkņi tika sadalīti divās grupās un universitātes studenšu vadībā iepazīstināti ar telpām, mācību programmām un atpūtas telpām. Tāpat tika doti arī ieteikumi, kā jau tagad veiksmīgi gatavoties tam, lai studētu Latvijas Universitātē. Jaunās telpas un modernās tehnoloģiju iespējas tajā vecināja interesi par mācību programmām un jautājumiem par studentu dzīvi.

Sagatavoja: pedagogs karjeras konsultants Linda Pūdāne

Fotogalerija

« atpakaļ