Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

DBT vērienīgi nosvinēta Valentīndiena

14.02.2019
 

Daugavpils Būvniecības tehnikumā (DBT) 14.februārī tika svinēta Valentīndiena jeb visu mīlētāju diena. Šī diena ir nosaukta par godu mīlētāju aizbildnim Valentīnam. Parasti šajā dienā tiek sveikti tuvi un mīļi cilvēki.  

Jau no paša rīta tehnikumā valdīja rosība, notika cienāšanās ar saldumiem, fotografēšanās un dažādas citas aktivitātes. Par Valentīndienas svinību kulmināciju kļuva svinīgais pasākums tehnikuma aktu zālē, kurā dažādos konkursos sacentās septiņi pāri. 

Konkursantiem nācās demonstrēt savas mīļvārdiņu zināšanas, kas bija "jānogādā mīļotā otrā upes krastā", jāsacenšas augļu ēšanā, jādemonstrē kaklasaites siešanas prasmes un dejotprasmes deju konkursā.      

Konkursantu sniegumu vērtēja kompetentā žūrija  - Informācijas un metodiskā centra vadītāja  Jolanta Savvina, karjeras konsultante Linda Pūdāne un psihologs Jurijs Stičinskis. Paziņojot rezultātus Jolanta Savvina atzina, ka žūrijas komisijai bija sarežģīti  izvērtēt konkursantu sniegumu, jo visi jaunieši bija gana atraktīvi, izveicīgi un ļoti dažādi. 

Pateicības rakstus par dalību konkursā saņēma Liāna Petrova  un Raivis Fišers, Evita Seiliša un Vadims Dorožko , Tatjana  Kirilova un Maksims Antonovs, Romass Vaičulis  un Elīna Pudāne. Godalgotajā trešajā vietā ierindojās un „Atraktīvākā pāra” nosaukumu izpelnījās Anželika Belousova un Igors Sokolovs. Otrā vieta un „Sirsnīgākā pāra” statuss tika Vladislavam Markulim un Juliānai Fjodorovai Saveļjevai, bet par konkursa uzvarētājiem kļuva un titulu "Valentīns un Valentīna" izcīnīja Virginija Martirosjana un Gļebs Sujarovs. Ar skaļiem aplausiem skatītāji sveica visus konkursantus. 

Ar priekšnesumiem Valentīndienas svinības kuplināja DBT ansamblis „Celtnieks” Ilonas Kirukas vadībā. 

Valentīndienas svinēšana DBT jau kļuvusi par labu tradīciju.

Fotogalerija

« atpakaļ