Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

DBT audzēkņi apmeklē Nacionālo botānisko dārzu un šokolādes muzeju “Laima”

21.11.2018
 

2018.gada 21.novembrī grupas 4 – 15 audzēkņi kopā ar audzinātāju un savu meistaru devās ekskursijā uz Nacionālo botānisko dārzu un šokolādes muzeju “Laima”.

Lai arī ekskursijai izvēlētā rudens diena bija padevusies visai pelēcīga, noskaņojums visiem ekskursijas dalībniekiem bija labs. Septiņos no rīta autobuss ar ekskursantiem no Daugavpils būvniecības tehnikuma (DBT) devās ceļā.

Pirmā pieturvietu bija Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī. Tajā ekskursanti varēja aplūkot dažādus eksotiskus augus, kokus un ziedus. Daudz laika tika aizvadīts parkā ar daudzveidīgiem kokiem un krūmiem.

Pusdienošanai saliedēšanās pasākuma dalībnieki izvēlējās daudzu iecienīto ēstuvi “Lido”, kur bija iespēja ne tikai garšīgi paēst, bet arī aktīvi atpūsties.

Par ekskursijas saldāko daļu izvērtās šokolādes muzeja “Laima” apmeklējums. Tā gaitā ekskursantiem bija iespēja iepazīties ar šokolādes “Laima” vēsturi, piedalīties degustācijā, kā arī pašrocīgi izgatavot konfektes ar paša izvēlēto pildījumu.

Daudziem par pārsteigumu kļuva tas, ka vairākus ekskluzīvus produktus pieredzējušie  “Laimas” meistari gatavo ar rokām.

Brauciena dalībnieki secinājuši, ka gan jauniešiem, gan arī pieaugušajiem Nacionālā botāniskā dārza un šokolādes muzeja “Laima” apmeklējums var kļūt par patīkamu pārdzīvojumu.

Sagatavoja skolotāja Ludmila BogačovaFotogalerija « atpakaļ