Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Fotoizstādē Daugavpils Būvniecības tehnikumā aplūkojama ziemas burvība

31.01.2019
 

Ivars Soikāns

Daugavpils Būvniecības tehnikumā (DBT) atklāta fotoizstāde "Ziema", kurā aplūkojamas 30 lielformāta fotogrāfijas. To autori ir 15 mācību iestādes izglītojamie un skolotāji, tai skaitā pārstāvji no  izglītības programmu īstenošanas vietas "Dagda".

Fotogrāfijās ir aplūkojamas visdažādākās ziemas ainavas - aizsalstošā Daugava, saullēkti, saulrieti, apsarmojušie krūmi, lāstekas, apsnigušie koki un mājas, aizputinātie ceļi. Autoriem savās fotogrāfijās ir izdevies iemūžināt arī dažādus dzīvniekus ziemā - suņus, kaķi, zosi un pat briedi un stirnu.  Fotogrāfijās ir redzami arī cilvēki darbībā, neparastas dabas parādības un dīvaini sala radīti zīmējumi.

Jāatzīmē, ka izstādē aplūkojamās fotogrāfijas ir vien neliela daļa no konkursam iesūtītajiem darbiem. Kopumā 29 autori konkursam iesniedza vairāk nekā 130 fotogrāfijas un vērtēšanas komisijai bija visai sarežģīti atlasīt darbus izstādei, jo labu darbu patiesi bija ļoti daudz un pietiktu pat vairākām izstādēm.

DBT Informācijas un metodiskā centra vadītāja Jolanta Savvina izstādes atklāšanā uzsvēra, ka Latvijai un tās iedzīvotājiem ir noveicies, jo mums ir veseli četri gadalaiki.

Norādot, ka fotogrāfija ir viens no ērtākajiem veidiem, kā iemūžināt dabas krāšņumu un mirkļa burvību, gandarījumu par izglītojamo un skolotāju veikumu pauda arī DBT direktore Ināra Ostrovska.


Fotogalerija

Foto: Agris Gruntmanis

« atpakaļ