Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Stereotipi un realitāte – karjeras iespējas būvniecības nozarē

15.01.2019
  2019. gada 15.janvārī Krāslavas Varavīksnes vidusskolā norisinājās Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departamenta rīkotais seminārs “Stereotipi un realitāte – karjeras iespējas būvniecības nozarē”.
Seminārs tika rīkots sadarbībā ar Latvijas Būvniecības nozares arodbiedrību, GRIF.LV, PROFLINE un Daugavpils Būvniecības tehnikumu. Pasākums organizēts ar mērķi iepazīstināt izglītības iestāžu pedagogus karjeras konsultantus, dažādu priekšmetu skolotājus un skolēnus ar būvniecības nozari, tās profesijām, mazinot stereotipus par tām un nozares attīstības perspektīvām.
Daugavpils Būvniecības tehnikuma direktores vietniece izglītības jomā Oksana Soročina semināra dalībniekiem stāstīja par tēmu “Būvniecības profesiju potenciāls un ieguves iespējas Daugavpils Būvniecības tehnikumā”, iepazīstinot tuvāk visus klātesošos ar tehnikuma struktūrvienībām, nodaļām, piedāvātajām profesijām Būvniecības jomā, ko var apgūt dažādās izglītības programmās, gan pēc pamatizglītības, gan pēc vidējās izglītības.
Semināra laikā tehnikuma 2.kursa audzēkņi Viktorija Puriškeviča un Žans Lukjanskis sniedza paraugdemonstrējumus apdares darbu tehniķa profesijā: demonstrējot mozaīkas izstrādi un Venēcijas apmetumu. Savukārt Interjera noformētāju 3. kursa audzēknes Ilona Pavlova un Anastasija Jacina skolotājas Valentīnas Siņakovas vadībā sniedza paraugdemonstrējumus gaismas objektu izstrādē, kas tuvāk iepazīstināja ar interjera dizaina objektu izstrādes iespējām.
Visi interesenti ieguva papildus informāciju par iespējām mācīties DBT saņemot bukletus un informatīvus materiālus.

Fotogalerija

Sagatavoja Informācijas un  metodiskā centra vadītāja J.Savvina

« atpakaļ