Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

DBT svinēja Ziemassvētkus

20.12.2018
  Ceturtdien, 20.decembrī, Daugavpils Būvniecības tehnikumā (DBT) norisinājās Ziemassvētku pasākums, kurā sveikt izglītojamos un skolotājus Ziemassvētkos bija ieradies salavecis un viņa palīgs Rūķis. Viesi pareģoja tehnikuma vadībai, skolotājiem un izglītojamajiem nākotni, dāvināja dāvanas un sveica Ziemassvētkos. 

Pasākuma ievadā tehnikuma direktore Ināra Ostrovska apsveica izglītojamos un pedagogus ar pirmā pusgada noslēgumu, kā arī vēlēja ģimeniskus un siltus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2019.gadu.

Patīkami, ka atkal  iejusties mācību iestādes atmosfērā un sveikt klātesošos Ziemassvētkos bija ieradies arī viens no bijušajiem skolotājiem Staņislavs Dobkevičs, kurš 43 gadus nostrādājis tehnikumā un apmācījis nevienu vien meistaru paaudzi. Vairāki viņa bijušie izglītojamie patlaban paši strādā tehnikumā par skolotājiem. Skolotājs pauda prieku par iespēju atkal redzēties, lepnumu par savu audzēkņu sasniegumiem, aicināja jauniešus neatstāt dzimteni, kā arī vēlēja visiem labu veselību un laimi Jaunajā gadā. 

Namamāte, tehnikuma direktore Ināra Ostrovska no pareģojumu maisa izvilka dāvanu ar monētām, kas sola mācību iestādei finansiālo labklājību arī nākamajā gadā. Uzrunājot klātesošos, direktore norādīja, ka pareģojums jau sāk piepildīties un jau tuvākajās dienās studentiem tikšot izmaksātas stipendijas, kuru apjoms būs atkarīgs no mācību procesā uzrādītajām sekmēm. 

Ziemassvētkos visus klātesošos sveica arī tehnikuma nodaļu vadītāji. Ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās vokālais ansamblis “Celtnieks”. Pasākuma noslēgumā visi kopā pēc tradīcijas nodziedāja R.Kaupera dziesmu “Mana dziesma”, kas jau ir kļuvusi par tehnikuma himnu. 

Lai Ziemassvētku gaisma, miers  un ticība pavada jūs visu nākamo gadu! Lai labiem nodomiem un darbiem bagāts Jaunais 2019.gads!

Fotogalerija
 

Sagatavoja Ivars Soikāns

« atpakaļ