Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Latvijas simtgadei veltītā spēle "Kas? Kur? Kad?"

22.11.2018
 

22.novembrī Daugavpils Būvniecības tehnikumā aizrautīgi aizritēja kārtējā erudītu spēle "Kas? Kur? Kad?", kura šoreiz bija veltīta Latvijas simtgadei. Spēlē piedalījās 18 komandas, kas ir jauns šīs spēles rekords.

Iegūstot 100 punktus, par spēles uzvarētājiem kļuva 1.kursa komanda  "1-02" auto diagnostiķi. 69 punktus izcīnīja uzreiz divas komandas - "1-04" un "3-23", un tikai augstāks atbildēto jautājumu reitings otrajā vietā ļāva ierindoties komandai "1-04".

Augsto ceturto vietu izcīnīja vakara maiņas komanda "0-15a", kura spēlē "Kas? Kur? Kad?" piedalījās  pirmo reizi. Arī 63 punktus šajā spēlē izcīnīja uzreiz divas komandas -  "3-04"un "2-15". Tādējādi, līdzīgi kā otrās arī piektās vietas likteni izšķīra augstāks atbildēto jautājumu reitings, ļaujot tajā ierindoties komandai "3-04".

Viena no spēles organizatorēm Nataļja Leončuka, norāda; "Lai uzvarētu spēlē, tās dalībniekiem bija jāzina interesanti fakti gan par Latvijas vēsturi, gan dabu, vēsturi, ģeogrāfiju un daudz ko citu."

Vienu komandu, kurai spēles laikā uz galda bija atradies telefons, žūrija sodīja ar punktu noņemšanu. Nākamajās spēlēs plānots piesaistīt sekundantus, kuri sekos, lai spēlē netiktu izmantoti mobilie tālruņi.

Nataļja Leončuka pateicās Ārijai Šumeiko, kura palīdzēja jautājumu sagatavošanā, bibliotekārei Jeļenai Sokolovai, kā arī pedagogiem Marijai Mukānei, Ingai Pujatei, Innai Kolužai, Ilonai Kirukai un laborantei Olesjai Gaspirovičai par atbalstu spēles norisē.

Fotogalerija

Sagatavoja Ivars Soikāns

« atpakaļ