Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Labo darbu gadatirgus

12.10.2018
 

2018. gada 12. oktobrī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā «Zeimuļs» (ARPC) norisinājās pasākums «Labo darbu gadatirgus», kas tika rīkots sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un pašvaldības izglītības iestādēm, ekspertiem un nevalstiskajām organizācijām par godu Latvijas valsts simtgadei un notiek visos Latvijas reģionos.
Pasākumu atklāja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs: «Latgalē ir daudz bērnu un jauniešu, kuri dara labus darbus pat nejautājot, ko man darīt, lai palīdzētu līdzcilvēkam. Katrs var darīt labus darbus, bet svarīgi apzināties, ka neesi tāds viens un arī citi dara labus darbus.» Klātesošos uzrunāja arī Valsts izglītības satura centra Neformālās izglītības departamenta direktore Agra Bērziņa un ARPC «Zeimuļs» vadītāja Jevgenija Kušča, pēc tam notika intervijas ar labo darbu veicējiem.
Daugavpils Būvniecības tehnikumu pārstāvēja Maksims Tričiņecs (grupa 2-15, apdares darbu tehniķis), Dita Laizāne (grupa 2-03, interjera noformētājs) un Armands Morozovs (grupa 3-04, arhitektūras tehniķis). Jaunieši prezentēja labos darbus Latvijai. Daugavpils Būvniecības tehnikuma audzēkņi izgatavoja 100 putnu būrīšus, tika savākti 57 kg barības dzīvnieku patversmei un ziedots mīksts materiāls dzīvnieku guļamvietām. Mūsu jaunieši pastāstīja citiem pasākuma dalībniekiem par piedalīšanos  Daugavpils sakrālo ēku sakopšanas darbos. Maksims Tričiņecs vadīja meistarklasi putnu būrīšu izgatavošanā, kas izraisīja īpašu aktivitāti klātesošo vidū. Maksims, Dita un Armands paši aktīvi piedalījās citu skolu organizētajās aktivitātēs.
Pasākumā kopumā piedalījās 36 skolēnu komandas no Latgales pilsētām un novadiem. Pasākuma laikā bija iespēja parādīt savu devumu, prezentējot iepriekš paveiktos labos darbus, kā arī gūt ieskatu un novērtēt citu devumus. «Labo darbu gadatirgus» atstāja labu iespaidu un izraisīja labas vēlmes turpināt iesākto darbību.

Fotogalerija

Sagatavoja: vispārētas vidējas izglītības skolotāja  Nataļja Leončuka

« atpakaļ