Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Daugavpils Būvniecības tehnikumā izskanējis Rudens izlaidums

25.10.2018
 

25.oktobrī Daugavpils Būvniecības tehnikumā norisinājās Rudens izlaidums apdares tehniķiem, ceļu būvtehniķiem, inženierkomunikāciju tehniķiem, arhitektūras tehniķiem un autodiagnostiķiem, kurā diplomus par profesionālās vidējās izglītības iegūšanu un kvalifikāciju, kura atbilst trešajam profesionālajam līmenim, saņēma 119 absolventi.

Pasākuma ievadā Daugavpils būvniecības tehnikuma direktore Ināra Ostrovska, uzrunājot klātesošos, norādīja, ka visas specialitātes, kuras ir apguvuši šodienas absolventi ir pieprasītas gan Latvijas, gan arī Eiropas tirgū.

Mācību iestādes vadītāja atzina, ka šodien, 21.gadsimtā uzvarētājs ir tas, kurš var - kurš var strādāt dažādās specialitātēs, kurš var apsteigt citus. Savukārt darba ņēmējam ir vajadzīgs zinošs, darbīgs un pieklājīgs darbinieks. Pēdējo vārdu Ostrovska uzsvēra īpaši, jo pēdējā laikā darba devēji ir īpaši uzsvēruši, ka vēlas savus darbiniekus redzēt pieklājīgus, estētiski bagātus.

"Esiet savas profesijas cienīgi, nesiet to ar visu cieņu! Lai pie jums ir rinda, lai pēc jums ir pieprasījums, lai jūs esat labākie!" absolventiem vēlēja Ostrovska.

Labākajiem tehnikuma absolventiem tika pasniegti Pateicības raksti par labām un teicamām sekmēm mācībās. Tos saņēma: Jana Lavrinoviča, Irina Loča, Tatjana Paromenska, Svetlana Petrova, Oļesja Gaspiroviča, Ivans Zubovičs, Maksims Kolosovs, Dmitrijs Artjomenko, Jānis Janovskis, Jurijs Kovaļonoks, Inga Solima, Ilmārs Solims, Dmitrijs Boroņenko, Ruslans Kleimenovs, Edvīns Juris Griļevskis, Ilona Bajanova, Inna Mickeviča, Inna Jegorova, Nikita Ivanovs, Jevgenijs Joņins un Arvīds Avens - Aveniņš.

Pasākumu turpināja diplomu un profesionālo kvalifikāciju apliecinošu dokumentu izsniegšana, muzikālais sveiciens no tehnikuma vokālā ansambļa “Celtnieks” un absolventu pateikšanās  mācībspēkiem par ieguldīto darbu, mācību laikā iegūtajām zināšanām un prasmēm. Noslēgumā visi klātesošie un absolventi dziedāja R.Kaupera dziesmu “Mana dziesma”, kas jau ir kļuvusi par tehnikuma himnu.

Fotogalerija


Sagatavoja Ivars Soikāns

« atpakaļ