Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Būvē savu karjeru pats

12.10.2018
 

8.-12. oktobrī visā Latvijā norisinās Karjeras nedēļas pasākumi, kuru ietvaros, skolēniem un citiem interesentiem, ir iespēja iepazīt dažādas profesijas, izpētīt savas karjeras iespējas un dzirdēt dažādu cilvēku karjeras izaugsmes stāstus. Šīs nedēļas ietvaros, 9. oktobrī Daugavpils Būvniecības tehnikumā notika karjeras diena vispārizglītojošo skolu skolēniem “Būvē savu karjeru pats!”. Tehnikumā viesojās dažāda vecuma skolēni sākot no 2. klases līdz pat 10. klasei. Skolēniem bija iespēja dzirdēt par profesijām un nozarēm, ar kurām ir saistītas mācības tehnikumā – autotransporta, ceļu būves, metināšanas, arhitektūras, dizaina, inženierkomunikāciju un būvniecības.
Lielu interesi par profesijām izrādīja paši mazākie, kuriem pirmo reizi bija iespēja ielūkoties autoservisa darbā, uzzināt kā tiek veidots telpu remonts un kā var izgatavot pašiem savu lampu no papīra.
Lielu prieku sagādāja arī iejušanās profesijās – iespēja pielakot aizsargtērpus, izpētīt dažādu mehānismu darbību mācību stendos.
Liels paldies nodaļu vadītājiem un skolotājiem par programmas sagatavošanu un vadīšanu, pašpārvaldes dalībniekiem par ekskursiju vadīšanu, audzināšanas daļas vadītājai Inesei Ziediņai, skolotājām Inesei Līvmanei un Nataļjai Leončukai.

Fotogalerija
 

Sagatavoja: pedagogs karjeras konsultants Linda Pūdāne 

« atpakaļ