Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Uzvara KNAUF Cubo Cup konkursā

18.05.2018

17. un 18. maijā Liepājas Valsts tehnikumā norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu būvniecības jomas miestarības konkurss KNAUF Cubo Cup. Knauf Cubo Cup ir pirmais modulārās būvniecības profesionālais konkurss pasaulē. Cubo sistēmu pieprasījums un popularitāte Latvijā ir pieaugusi, pārsniedzot piedāvājumu. Īpaši izteikti tas jūtams Cubo speciālistu jomā, tādēļ arī tika rīkots tāda veida konkurss.

Kopumā konkursā piedalījās 7 komandas no dažādām Latvijas profesionālām izglītības iestādēm.

Komandu uzdevums bija divu dienu garumā uzmontēt 3D kubo sistēmu. No Daugavpils Būvniecības tehnikuma konkursā piedalījās divi labākie 1.kursa Būvniecības nodaļas audzēkņi: Maksims Tričiņecs un Žans Lukjanskis.

Jaunieši godam cīnījās ar jau pieredzējušiem sāncenšiem no citām profesionālās izglītības mācību iestādēm un parādīja ļoti augstas profesionālās spējas un savu meistarību. Kopvērtējumā mūsu tehnikuma komanda ieguva godpilno 3. vietu!

Apsveicam jauniešus ar izciliem panākumiem!  Izsakām lielu paldies Būvniecības nodaļas vadītājam Aleksandram Boginskim par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

 

Sagatavoja: Jolanta Savvina

Informācijas un metodiskā centra vadītāja


« atpakaļ