Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Atvērto durvju dienas Daugavpils Būvniecības tehnikumā

09.04.2018
 

5. un 6. aprīlī Daugavpils Būvniecības tehnikumā norisinājās atvērto durvju dienas.
Tehnikuma viesiem bija iespēja iepazīties ar visām nodaļām – Būvniecības, Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijs, Metināšanas, Autotransporta, Ceļu būves un Arhitektūras un dizaina nodaļām. Katrā no tām tika stāstīts par iegūstamajām profesijām, mācību procesu, bija iespējams vērot, kā darbojas audzēkņi un arī pašiem praktiski pamēģināt īstenot uzdevumus, ko bija sagatavojuši nodaļu pasniedzēji. Īpašu interesi izraisīja darbošanās ar metināšanas simulatoru “Fronius”, kur skolēni savā starpā varēja sacensties par labāko metināšanas rezultātu. Kā interesantu skolēni minēja arī iežu cietības pārbaudi Ceļu būves nodaļā, stendu darbības paraugdemonstrējumus Autotransporta un Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju nodaļās, un stāstījumus par slapjo tapešu pielietošanu un citām apdares darbu tehnoloģijām Būvniecības nodaļā.
Liela interese šogad tika pievērsta iespējām apgūt interjera noformētāja un arhitektūras tehniķa profesijas, kuras iepazīt skolēni ieradās arī individuāli.
Kopumā Daugavpils Būvniecības tehnikumu apmeklēja ap 140 skolēnu no 19 dažādām mācību iestādēm. Skolēniem šis pasākums ļāva ne tikai uzzināt par mācību iespējām tehnikumā, bet arī iepazīties ar jaunām profesijām, ar to specifiku, iespējām darba tirgū un kvalifikācijas līmeņiem.
Pasākuma nodrošināšanā un organizēšanā aktīvi piedalījās Daugavpils Būvniecības tehnikuma audzēkņu pašpārvalde, nodaļu vadītāji, pasniedzēji, metodiskā centra darbinieki, karjeras konsultanti, dienesta viesnīcas audzinātāji un citi.


FotogalerijaSagatavoja: Linda Pūdāne - Pedagogs karjeras konsultants
Jolanta SAvvina – Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ