Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Koncerta - TAS IR LAIKS - apmeklējums

23.03.2018
 

22. martā Daugavpils Būvniecības dienesta viesnīcā dzīvojošie audzēkņi devās uz Vienības nama koncertzāli, kur turpinot Latvijas valsts simtgadei veltīto pasākuma ciklu, skanēja latviešu komponistu mūzika Daugavpils koru koncertā "TAS IR LAIKS".
Koncertā dzirdējām Emīla Dārziņa, Pētera Barisona, Pētera Plakida, Zigmāra Liepiņa, Mārtiņa Brauna, Raimonda Tigula un citu komponistu populārākos darbus, ko izpildīja Daugavpils 13. vidusskolas 2.-4. kl. meiteņu koris, Daugavpils 13. vidusskolas zēnu koris, Daugavpils 13. vidusskolas jauktais koris "Nojauta", Daugavpils 3. vidusskolas koris, Latviešu kultūras centra sieviešu koris "Rūta", Latviešu kultūras centra vīru koris "Forte", Latviešu kultūras centra jauktais koris "Daugava", Latviešu kultūras centra vokālais ansamblis "Retro" un Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas mācību koris.
Audzēkņi ar lielu interesi klausījās latviešu komponistu mūziku koru izpildījumā un par labāko atzina Latviešu kultūras centra jaukto kori "Daugava", bet par atraktīvāko izpildījumu, kas lika skatītājiem dziedāt līdzi, dēvēja vokālo ansambli "Retro", augsti novērtēja Daugavpils 13. vidusskolas zēnu kora sniegumu.

Atgriežoties dienesta viesnīcā un daloties savos iespaidos par koncertā gūtam pozitīvam emocijām, no dienesta viesnīcas vadītājas Irinas Andrejevas audzēkņi uzzināja, ka tenors Sandis Ulpe, kurš koncertā dziedāja "Mazs bērniņš krustcelēs" no rokoperas "Lāčplēsis" savulaik ir mācījies Daugavpils Būvniecības tehnikumā un dzīvojis DBT dienesta viesnīcā vienā istabā ar skolotāju Guntaru Japiņu.

Sagatavoja dienesta viesnīcas skolotāja Svetlana Miļanceja

      

« atpakaļ