Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Erudīcijas eksperti

26.03.2018
 

Februārī tika noslēgta  Daugavpils Būvniecības tehnikumā ziemas sezonas pēdēja  spēle „Kas? Kur? Kad?”, kura tika veltīta Latvijas simtgadei. Tehnikuma izglītojamie sacentās savā erudīcijā un zināšanās par sarežģītiem jautājumiem, kas skāra dažādas sadzīves un sabiedriskās dzīves sfēras.

Viktorīna notika tehnikuma aktu zālē, jo izglītojamo atsaucība bija ļoti liela – pierādīt sevi spēlē bija ieradušās četrpadsmit grupu komandas.

Viktorīnā piedalījās 1.,2. un 3. kursu komandas: Zālē valdīja azarta gaisotne, komandu dalībnieki aktīvi apsprieda jautājumu atbildes, līdzjutēji tika brīdināti par priekšā teikšanas mēģinājumiem. 
Viktorīnu vadīja Nataļja Leončuka – spēles “Kas? Kur? Kad?” maģistre.
Žūrijā piedalījās mūsu tehnikuma audzināšanas daļas vadītāja un vēstures skolotāja Nataļja Leončuka, bibliotekāre Jeļena Sokolova, ekonomikas skolotāja  Ilona Kuņicka. Sacensību gars ne uz mirkli nepameta viktorīnas dalībniekus un, pat izskanot pēdējam „gonga” signālam, viņi turpināja iesākto diskusiju.
Par ekspertiem šajā spēlē tika atzīti grupas 3-04(arhitektūras tehniķi) izglītojamie, kas spēles gaitā bija ieguvuši viktorīnas galveno balvu. Tikai nedaudz no viņiem atpalika grupas 1-15(apdares darbu tehniķi ) bet trešajā vietā ierindojās grupas 2-02 audzēkni.

Visas komandas guva diplomus un veicināšanas balvas, kā arī  iekšējo gandarījumu un pārliecību par savām zināšanām un varēšanu. Komandu dalībnieki tika aicināti cītīgi gatavoties nākamajai viktorīnai, kas notiks jau martā.

Savukārt, 25. februārī ,Daugavpils  Būvniecības tehnikuma erudītu komanda “Otrā maiņa”  trešo reizi pēc kārtas izcīnīja 1. vietu Daugavpils novada čempionātā.

Kā zinošākais jaunais eksperts spēlē sevi parādīja  Autotransporta nodaļas vadītājs Konstantins Sarans, kurš ir ne tikai Daugavpils Būvniecības tehnikuma lepnums tādā riskantā sporta veidā kā kartings, bet arī erudīts, zinošs un azartisks „Kas? Kur? Kad?” spēlētājs.

 Veiksme mīl neatlaidīgos, kas iet uz savu mērķi neraugoties ne uz ko. Lai veicas!

Sagatavoja audzināšanas daļas vadītāja Nataļja Leončuka un latviešu valodas skolotāja Inga Elste.

« atpakaļ