Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Sirsnīgie apsveikumi Starptautiskajā Sieviešu dienā

10.03.2018
 

8. martā Daugavpils Būvniecības tehnikumā izskanēja jau par tradīciju kļuvušais Starptautiskajai Sieviešu dienai veltītais svētku koncerts.
Zālē bija jūtams priecīgs satraukums un jautras balsis, skanēja sirsnīgi apsveikumi un jaukas dziesmas par godu sieviešu skaistumam, izturībai un mīlestībai.
Tehnikuma vīrieši, jaunieši un atraktīvie koncerta vadītāji - sporta skolotājs Juris Ozols un grupas 3-33 audzēknis Mārtiņš Vilcāns bija sagatavojuši apsveikuma runas un dzejoļus, lai iepriecinātu jaunietes un savas skolotājas.
Par svētku muzikālo noformējumu parūpējās tehnikuma vokālais ansamblis “Celtnieks” I. Kirukas vadībā. Uz harmonikām spēlēja Būvniecības nodaļas vadītājs A. Baginskis, bet grupas 0-23C/ESF izglītojamais Raivis Fjodorovs priecēja visus, dziedot solo. Īsti negaidīts pārsteigums visiem bija deju pulciņa uzstāšanās. Klātesošie bija sajūsmā par karstajiem rumbas ritmiem. Grupas 2-15 (apdares darbu tehniķis) izglītojamais Dainis Smertjevs un grupas 3-33 ( ceļu būvtehniķis) – Jānis Šeršņovs lasīja sirsnīgus dzejoļus, kas veltīti sievietēm. Visus aizkustināja dziļi emocionālā dzejas kompozīcija, kuru deklamēja grupas 1-15 (apdares darbu tehniķis) audzēknis Deniss Suško un grupas 1-03 (interjera noformētājs) izglītojamās Irina Abramova unVirdžinija Martirosjana.
Uz svinībām bija ieradies arī Daugavpils 34. Artilērijas bataljona pārstāvis Edgars Petkuns, kas mūsu zemes aizstāvju vārdā sirsnīgi sveica klātesošās sievietes.
Arī pašpārvaldes pārstāvji sievietēm un jaunietēm bija sagatavojuši pārsteigumu – video apsveikumu. Bez tam, jaunietēm tika dāvinātas pildspalvas un atklātnes ar pavasara ziedu motīvu, pēc koncerta viņas tika aicinātas uz tehnikuma ēdnīcu pie saldā svētku galda.
Koncertā valdīja jauka un nepiespiesta atmosfēra, šajā dienā visas tehnikuma darbinieces un jaunietes jutās īpašas, novērtētas.
Koncerta izskaņā tehnikuma skolotājas un darbinieces tika aicinātas iemūžināt svinīgo brīdi kopbildē.

Fotogalerija


Sagatavoja latviešu valodas skolotāja Inga Elste un audzināšanas daļas vadītāja Nataļja Leončuka

« atpakaļ