Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Ziemas izlaidums Daugavpils Būvniecības tehnikumā

26.12.2017
  26. decembrī  Daugavpils Būvniecības tehnikuma skolotāju un meistaru saime gatavojās ilgi gaidītām svinībām – izlaidumam. Aizvadījuši saspringtu kvalifikācijas eksāmenu laiku, apliecības par profesionālo kvalifikāciju saņēma 19 gāzmetinātāju grupas 0-23f  izglītojamie un 25 inženierkomunikāciju montētāju grupas 0-23/ESF izglītojamie.

Grupas 0-23f grupas audzinātājas Sņežanas Sušinskas acīs bija manāms patiess prieks un reizē satraukums,  jo kopā ar audzēkņiem bija pavadīts vesels mācību gads. Arī grupas meistari – Oskars Lazdiņš un Voldemārs Mizāns bija apmierināti ar savu izglītojamo sniegumu gan praktisko mācību, gan kvalifikācijas eksāmenu laikā.
Grupas 0-23/ESF audzinātājs Jans Kevišs ar lepnumu atceras savus audzināmos un kopā ar grupas meistariem Oskaru Lazdiņu un Raimondu Vadzi vēl viņiem labu darbu un profesionālo izaugsmi.
Ziemas izlaidumā tehnikumu absolvēja 34 jaunie meistari, kas svinīgajā pasākumā no visas sirds pateicās saviem grupu audzinātājiem, meistariem un profesionālo priekšmetu skolotājiem.
Ceļavārdus un laba vēlējumus absolventiem teica arī tehnikuma direktore Ināra Ostrovska, kas uzsvēra izvēlētās profesijas nozīmīgumu un turpmākās  profesionālās izaugsmes nepieciešamību.
Svētku pasākumā piedalījās arī  tehnikuma vokālais ansambils „Celtnieks” Ilonas Kirukas vadībā.
Izlaidums izvērtās par patiesi sirsnīgiem svētkiem ne tikai absolventiem un viņu tuviniekiem, bet arī  visiem Daugavpils Būvniecības tehnikuma pedagogiem.

Fotoalbums

Lai visiem absolventiem veicas un izdodas turpmākajās gaitās!
Lai jūsu ceļš nav rozēm kaisīts, bet taisns. Un lai tas ved tieši pretī mērķim! APSVEICAM!

Interešu izglītības skolotāja Inga Elste un audzināšanas daļas vadītāja Natalja Leončuka

« atpakaļ