Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Mēs čempioni LMT Autosporta akadēmijas kartingā

19.12.2017
  2017.gads Daugavpils Būvniecības tehnikuma kartinga komandai noslēdzās ar lielā kausa iegūšanu LMT Autosporta akadēmijas sacensībās.

Gada laikā dažādās kartinga trasēs Rīgā, Kandavā, Smiltenē, Madonā sacentās piecpadsmit komandas no dažādām Latvijas izglītības iestādēm. Mūsu kartingistu komandas sastāvā ir treneri Autotransporta nodaļas vadītājs Konstantins Sarans, skolotājs Aigars Veliks un audzēkņi: Artjoms Koževņikovs, Andrejs Petkuns, Andris Daļeckis.

Notika pieci sacensību posmi, kuriem komanda cītīgi gatavojās. Vispirms atbildīgi tika sagatavoti kartingi, pārbaudīta to tehniskā puse, gatavība ar tiem startēt trasē, talāk sekoja pilotu treniņi braukšanā. Daugavpilī savas atbilstošas sacensībām kartinga trases nav, tāpēc braucieni notika citās Latvijas kartinga trasēs. Komandas treneri K.Sarans un A.Veliks norāda, ka tas nebija viegli, bet ir liels gandarījums stāvēt uz pjedestāla un saņemt triumfa laurus!

Nosakot sezonas kopvērtējuma uzvarētāju, tika ņemti vērā vairāki kritēriji – komandu sportiskais rezultāts, kartingu tehniskā sagatavotība sacensībām, līdzjutēju atbalsts, kā arī tas, kā komandas sevi prezentēja visas sezonas garumā gan sacensību laikā, gan sociālajos medijos. Par izciliem sportiskiem rezultātiem komandas saņēma īpašus LMT AA kausus.

LMT Autosporta akadēmijas vadītājs Dainars Dambergs atzina, ka jaunieši ir atvērti inovācijām un ar entuziasmu uztvēra iespēju nākamgad startēt ar elektrokartingiem.

Projekts „LMT Autosporta akadēmijas” Skolu kartingu kauss tapis, LMT Autosporta akadēmijai sadarbojoties ar „Latvijas Mobilo telefonu” un Latvijas Automobiļu federācijas Kartingu komisiju. Tas paredzēts tehnikumu audzēkņiem un vidusskolēniem, un tā mērķis ir veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam.

 

Mūsu tehnikumā šajā mācību gadā darbojas kartinga pulciņš, kurā ar lielu interesi un aizrautību nāk jaunieši, iepazīst vīrišķīgo autosporta veidu.

 

Apsveicam tehnikuma komandu ar lielo uzvaru!


Fotogalerija

 

Sagatavoja: Jolanta Savvina
Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ