Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Piedalāmies viktorīnā ,,Daudzveidīgā Latvija”

28.11.2017
  Š.g. 16.novembrī Daugavpils Centra vidusskola rīkoja viktorīnu ,,Daudzveidīgā Latvija” Daugavpils mazākumtautību skolu 11.klašu skolēniem. Viktorīna Centra vidusskolā notika jau piekto gadu, tāpēc šoreiz uzdevumos tika iekļauti jautājumi arī no iepriekšējo gadu tēmām par nozīmīgiem notikumiem un personībām Latvijas mūzikas dzīvē, literatūrā, zinātnē, tehnoloģijās, sportā, kā arī izcilākajiem Latvijas dabas objektiem. Viktorīnas uzdevums ir veicināt jauniešu interesi par Latviju, sniegt izzinošus faktus, kā arī stiprināt piederības izjūtu savai zemei. Šogad viktorīnā piedalījās komandas no Daugavpils 9.vidusskolas, Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja, Daugavpils 13.vidusskolas, Daugavpils 16.vidusskolas, Daugavpils 17.vidusskolas, Daugavpils Būvniecības tehnikuma un Daugavpils Centra vidusskolas.

Mūsu tehnikumu pārstāvēja otrā kursa audzēkņi Igors Leibuss (2-02), Artis Zarāns (2-04), Dairis Ivanāns (2-04) un Anastasija Želtkova (2-03). Vislabāk mums veicās konkursos “Skanošā Latvija” un ,,Latvijas daba”.

Noslēgumā tika prezentēts mājasdarbs ,,Daudzveidīgs sveiciens…”, kurā visi dalībnieki apsveica viens otru Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienā un novēlēja mūsu valstij labklājību un uzplaukumu. Mūsu audzēkņi prezentēja Renāra Kaupera dziesmu “Mana dziesma”, un iesaistīja visus konkursa dalībniekus dziedāšanā. Atzinīgi jāvērtē dalībnieku sniegums, jo jaunieši parādīja, ka pazīst savu zemi un ir informēti par būtiskākajiem notikumiem valsts un tautas dzīvē. Paldies audzēkņiem, kuri piedalījās šajā pasākumā!


Sagatavoja: skolotāja Natālija Nagle

« atpakaļ