Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Izskanējis Daugavpils Būvniecības tehnikuma rudens izlaidums

01.11.2017
 

2017. gada 27. oktobrī Valsts atzītu dokumentu par profesionālās kvalifikācijas iegūšanu saņēma Būvniecības, Autotransporta, Ceļu būves, Arhitektūras un dizaina nodaļas absolventi.

Rudens izlaidumā tehnikumu absolvēja 99 jaunie savas jomas speciālisti Daugavpilī, Jātnieku ielā 78 un 19 absolventi izglītības programmas īstenošanas vietā “Ludza”.
Svinīgajā pasākumā visus klātesošos uzrunāja tehnikuma direktore Ināra Ostrovska. Direktore apsveica absolventus ar profesionālās izglītības diploma saņemšanu, ar jaunas specialitātes iegūšanu, kas daudziem dos iespēju atrast sevi darba tirgū, kā arī savas iegūtās zināšanas un prasmes pielietot ikdienas dzīvē. “Mācības nebija vieglas, bet ir prieks, ka Jūs pārvarējāt visas grūtības un veiksmīgi nokārtōjāt visus pārbaudījumus un šodien saņemat izglītības dokumentu”, teica I.Ostrovska. Direktore novēlēja neapstāties uz sasniegtā un turpināt savu izglītību un kvalifikācijas celšanu, izvirzīt un sasniegt jaunus mērķus.
Svinīgajā pasākumā tika sveiktas:

  • Būvniecības nodaļas apdares darbu tehniķu grupas: 0-15a, 0-15b, grupu audzinātāji Juris Ozols, Aleksandrs Ivanovs un meistari Edgars Ļehovs, Faina Oļehnoviča.
  • Autotransporta nodaļas autodiagnostiķu grupa 02, grupas audzinātājs Aleksandrs Tavkins un meistars Aigars Veliks.
  • Ceļu būves nodaļas ceļu būvtehniķu grupa 0-33, grupas audzinātāja Zigrīda Silicka un meistars Oskars Lazdiņš.
  • Arhitektūras un dizaina nodaļas arhitektūras tehniķu grupa 04, grupas audzinātāja Nataļja Leončuka un meistare Olga Krumpāne.

Profesionalās izglītības programmai “Arhitektūras tehniķis” ir pirmais izlaidums. Tika veikts liels darbs, lai īstenotu izglītības programmu, tas bija pārbaudījums, gan pedagogiem, gan audzēkņiem un prieks, ka darba tirgu var papildināt 15 jauni speciālisti, kas var strādāt kā arhitektu palīgi arhitektūras birojos u.c. iestādēs, izstrādājot arhitektūras projektus.
Izlaidumā absolventi pateicās visiem mācībspēkiem par ieguldīto darbu, par to, ka viņiem bija dota iespēja mācīties labiekārtotās,  modernizētās darbnīcās, par mācību laikā iegūtajām zināšanām un prasmēm.
Pasākumā ar muzikāliem priekšnesumiem visus priecēja tehnikuma vokālais ansamblis “Celtnieks”. Solisti un ansamblis izpildīja dziesmas franču, itāļu, latviešu un krievu valodā. Noslēgumā visi klātesošie un absolventi dziedāja R.Kaupera dziesmu “Mana dziesma”, kas jau ir kļuvusi par tehnikuma himnu.

Novēlam visiem absolventiem mērķu piepildījumu un veiksmi viņu turpmākajā dzīvē!

Fotogalerija


Sagatavoja:
Jolanta Savvina
Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ