Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Noslēdzās futbola sacensības Daugavpils Būvniecības tehnikumā

25.09.2017
  Sākot ar 12.septembri Daugavpils Būvniecības tehnikumā norisinājās atklātais futbola čempionāts. Saskaņā ar nolikumu, sacensībās varēja piedalīties grupu komandas, kuru sastāvā ir minimums 8 cilvēki. Sacensības notika pēc “apļveida” sistēmas trijās atlases kārtās. Vadoties pēc pirmās atlases kārtas rezultātiem, sacensību finālā iekļuva grupas 1-04 (Arhitektūras tehniķis) komanda, kas parādīja ļoti saskaņotu spēles stratēģiju un draudzīgu izpalīdzību. Otrajā kārtā 1. vietu saspringtā cīņā ieguva 3-15 (Apdares darbu tehniķis) grupas komanda. Par trešās atlases kārtas finālistiem kļuva grupas 0-23m/ESF (Lokmetinātājs MAG) komanda.

Sacensību fināls notika lietainā laikā, bet tas spēlētājiem netraucēja parādīt savu īpašo spēles raksturu un nesatricināmu uzvaras gribu.
Apkopojot sacensību rezultātus, noskaidrojās, ka 3. vietu futbola čempionāta sacensībās ieņēma grupas 1-04 komanda (kapteinis Elmārs Grigorjevs), 2.vietu – 3-15 grupas komanda (kapteinis Igors Sokolovs) un 1. vietu izcīnīja 0-23m/ESF komanda (kapteinis Gunārs Kokins).
Apbalvošana noslēdzās ne tikai ar diplomu izsniegšanu un laba vēlējumiem turpmākajās sacensībās, bet arī ar svētku tējas galdu, kas tika klāts tehnikuma ēdnīcas telpās. Te sacensību dalībnieki varēja mieloties ar kliņģeri un dzert smaržīgu tēju, kas visus sasildīja pēc lietū aizvadītām futbola spēlēm.
Nākošās sacensības futbolā notiks 2018. gada pavasarī un sporta darba organizators I.Gaļašs aicina visus interesentus veidot komandas un piedalīties turnīros, lai pārbaudītu savas spējas un varēšanu.

Fotogalerija


Sagatavoja:
Jolanta Savvina

Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ