Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Zinību diena 2017 Daugavpils Būvniecības tehnikumā

04.09.2017
  2017. gada 1. septembris Daugavpils Būvniecības tehnikumā sākās ar Zinību dienas svētkiem. Uz svinīgo pasākumu pulcējās tehnikuma izglītojamo un pedagogu kolektīvs.

Īpaši nozīmīga un satraucoša šī diena bija pirmā kursa izglītojamiem. Šogad mācības tehnikumā uzsāka 604 pirmkursnieki. Pirmo zvanu ieskandināja 4.kursa audzēknis Mihails Žaļuks un 1.kursa audzēkne Dita Laizāne. Zinību dienā notika audzināšanas stunda, kurā audzēkņi iepazinās ar nodaļu vadītājiem, skolotājiem, kursabiedriem un tehnikumu. Otro, trešo un ceturto kursu izglītojamie bija priecīgi satikt savas grupas biedrus, skolotājus un nodaļas meistarus, dalīties savos piedzīvojumos par vasarā notikušo.

Svinīgajā pasākumā visus izglītojamos, skolotājus Zinību dienā sveica tehnikuma direktore Ināra Ostrovska, novēlot augstus sasniegumus mācībās un panākumus profesionālajā izaugsmē, skolotājiem - izturību un gandarījumu veicot nozīmīgo skolotāja pamatuzdevumu - izglītot un audzināt jauniešus. Direktore atzīmēja arī to, ka Daugavpils Būvniecības tehnikums jau trešo gadu pēc kārtas ir labākie sportā starp profesionālās izglītības skolām Latvijā un ir ieguvuši ceļojošo kausu. Būvniecības un metālapstrādes nozarē darba tirgū tiek gaidīti jauni, izglītoti un spēcīgi jaunieši, tāpēc sportiskajai sagatavotībai tehnikumā tiek pievērsta īpaši liela nozīme.

Svinīgajā pasākumā savus apsveikuma vārdus teica arī Būvniecības nama “Kurši” vadītājs Artūrs Utināns un SIA “Defass - D” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Cinne. Visiem klātesošajiem svētību uzsākot jauno mācību gadu deva Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu draudzes vikārs Dmitrijs Artjomovs, svētkos visus sveica Daugavpils svēto kņazu mokucietēju Borisa un Gļeba katedrāles prāvests Dionīsijs Gorjunovs.

Pasākumā svinīgo atmosfēru ar savu dziedājumu papildināja vokālais ansamblis “Celtnieks” un noslēgumā visi kopā, izglītojamie un pedagogi, dziedāja R.Kaupera dziesmu “Mana dziesma”, kas jau ir kļuvusi par tehnikuma tradicionālo kopdziesmu.

Lai jaunais mācību gads ir spraigs un interesants, zināšanām bagāts. Lai katram ir lielāks vai mazāks mērķis, apņēmība un neatlaidība to piepildīt!


Fotogalerija

 

Sagatavoja: Jolanta Savvina

Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ