Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Pirmais krāšņu podnieku izlaidums Ludzā

30.06.2017
 

No 2015. gada, kad Daugavpils Būvniecības tehnikumam pievienota izglītības programmu īstenošanas vieta “Ludza”, jau vairāki desmiti jaunu cilvēku ir ieguvuši “Apdares darbu tehniķa” kvalifikācijas diplomu.
2017. gada 29. jūnijs IPĪV “Ludza” vēstures lapās tiks ierakstīts kā pirmais izlaidums, kurā sveikti 24 “Krāšņu podnieka” kvalifikāciju ieguvušie audzēkņi.
Krāšņu podnieka arods apgūstams vien dažās Latvijas izglītības iestādēs. Ludzāniešiem ir dota lieliska iespēja iegūt šo kvalifikāciju tepat dzimtajā pilsētā.
Arī Alīna Gendele, Ludzas novada domes priekšsēdētāja, savā apsveikuma uzrunā izteica lepnumu un gandarījumu par to, ka ir piepildījies mazs  sapnis par iespēju apgūt krāšņu podnieka amata prasmes Ludzā, Latvijas senākajā pilsētā, kur krāsnis vēl aizvien ir goda vietā.
Daugavpils Būvniecības tehnikuma direktore Ināra Ostrovska un direktores vietniece profesionālās izglītības jomā Oksana Soročina pasniedza kvalifikācijas diplomus, personīgi apsveicot katru absolventu, kurš mācību gadu beidzis ar teicamām sekmēm.
Daudz skaistu vārdu absolventiem veltījusi arī Ludzas novada vakara vidusskolas direktores pienākumu izpildītāja Inta Nagla, grupas audzinātaja Ļubova Korobova, kura visu mācību gadu bijusi līdzās – iedvesmojusi, atbalstījusi un uzklausījusi.
Muzikāls sveiciens izlaiduma dienā saņemts arī no Daugavpils Būvniecības tehnikuma vokālā ansambļa “Celtnieks”.
Paldies Ludzas novada pašvaldībai un Ludzas novada vakara vidusskolas direktores pienākumu izpildītājai Intai Naglai par sadarbību, vokalā ansambļa “Celtnieks” vadītājai Ilonai Kirukai par skanīgām dziesmām, Gatim Preitāgam par dzidro skaņu un Agrim Gruntmanim par skaisto mirkļu iemūžināšanu – bez jums pasākums nebūtu izdevies!
Izlaidums ir kā pieturas punkts, kurā katrs padomā par to, cik jau ir veikts un cik daudz iespēju vēl priekšā. Dārgie krāšņu podnieki, lai Jums izdodas atrast to īsto un  pareizo ceļu dzīvē!

Fotogalerija

 

Sagatavoja: Anastasija Bartulāne

« atpakaļ