Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Izskanējuši Daugavpils Būvniecības tehnikuma izlaidumi

03.07.2017
   2017. gada 28., 29. un 30.jūnijā svinīgi izskanēja Daugavpils Būvniecības tehnikuma izlaidumi. Valsts atzītu dokumentu par profesionālās kvalifikācijas iegūšanu saņēma Būvniecības, Autotransporta, Ceļu būves, Metināšanas nodaļas absolventi un Ēdināšanas pakalpojumu jaunie speciālisti.

Vasaras izlaidumā tehnikumu absolvēja 315 jaunie savas jomas speciālisti Daugavpilī, 54 absolventi – izglītības programmas īstenošanas vietā “Dagda” un 24 absolventi izglītības programmas īstenošanas vietā “Ludza”.
Izlaidumā audzēkņus uzrunāja tehnikuma direktore Ināra Ostrovska, kura apsveica visus absolventus, novēlēja neapstāties uz sasniegtā un turpināt savu izglītību un kvalifikācijas celšanu, izvirzīt un sasniegt jaunus mērķus.
Svinīgajā pasākumā tika sveiktas Būvniecības nodaļas grupas: 3-01; 4-15; 05; 05/ESF; 0-15/1.ESF, 01/ESF, 07/ESF, kā arī grupu meistari un audzinātāji: Aleksands Boginskis, Igors Lukjanskis, Alevtīna Bogdanova, Aneļa Baltoviča, Inna Koluža.
Metināšanas nodaļu absolvēja grupas 0-23a un 0-23b, grupu meistari Toms Plinte un Voldemārs Mizāns, kā arī audzinātāji Aļona Ņikitina un Sņežana Sušinska.
Ceļu būves nodaļu absolvēja grupa 4-33, grupas meistars Oskars Lazdiņš, audzinātāja Lija Gladeviča.
Savukārt, apliecību par Autoelektriķa kvalifikācijas iegūšanu saņēma Autotransporta nodaļas grupa 4-02, grupas meistars Konstantīns Sarans un  audzinātāja Ilona Kuņicka.
Pasākuma gaitā ar muzikāliem priekšnesumiem visus priecēja tehnikuma vokālais ansamblis “Celtnieks”. Pateicību par nesavtīgu darbu un ieguldījumu izglītojamo audzināšanā teica absolventu vecāki, arī paši audzēkņi atzinīgi novērtēja savu audzinātāju darbu visā mācību periodā un pedagogiem dāvināja ziedus.

Ziedi nevēlas tukši noziedēt. Ziedi cenšas savu skaistumu attaisnot – izlolot augļus, nobriedēt sēklas – tāpat kā cilvēks savu mūža gājumu piepildīt.

/Lija Brīdaka/

Novēlam visiem absolventiem mērķu piepildījumu un veiksmi viņu turpmākajā dzīvē!


Fotogalerija - 29.06

Fotogalerija - 30.06

Sagatavoja:
Jolanta Savvina

Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ