Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Tikkurila seminārs “Kvalitatīva sienu un griestu apdare” profesionālās izglītības skolotājiem

06.06.2017
 

2017. gada 7. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Daugavpils Būvniecības tehnikumā notika seminārs “Kvalitatīva sienu un griestu apdare”. Semināru organizēja SIA Tikkurila sadarbībā ar Daugavpils Būvniecības tehnikumu.

SIA Tikkurila ir vadošais krāsu nozares profesionālis Ziemeļeiropā. Tas ir zināms ar saviem spēcīgajiem zīmoliem, augstas kvalitātes virsmu apstrādes produktiem un ekspertu pakalpojumiem, kas nodrošina labāko iespējamo lietotāju pieredzi tirgū. Tikkurila piedāvā plašu dekoratīvo krāsu klāstu virsmu aizsardzībai un dekorēšanai. Produktu klāstā citu starpā ietilpst krāsas, lakas un produkti īpaša efekta radīšanai iekštelpās, koka, mūra un metāla virsmu apdares produkti ārdarbiem, kā arī ar krāsošanu saistīti pakalpojumi. Turklāt Tikkurila ražo krāsas un apdares produktus izmantošanai metālrūpniecībā un kokapstrādē.

Tikkurila sava semināru klāstu uzsāka ar tēmu “Kvalitatīva sienu un griestu apdare”, kas ir ļoti aktuālā mūsdienu darba tirgū un veltīta Daugavpils Būvniecības tehnikuma profesionālās izglītības skolotājiem.

Seminārā piedalījās Daugavpils Būvniecības tehnikuma Būvniecības nodaļas profesionālas izglītības skolotāji. SIA Tikkurila semināra laikā piedāvāja profesionālas tēmas, kas sastāvēja no divām daļām: teorētiskās un praktiskās:

·         Krāsas īpašības un krāsošanas tehnoloģijas;

·         Krāsu tonēšana un toņu kartes;

·         Griestu krāsošana;

·         Sienu krāsošana;

·         ANZA krāsošanas rullīšu apskats;

·         Uzkrāsoto paraugu apskate un analīze.

Daugavpils Būvniecības tehnikuma Būvniecības nodaļas profesionālās izglītības skolotājiem bija iespēja iepazīties ar Tikkurila piedāvātajiem paraugiem kā teorētiski, tā arī praktiski. Noslēgumā visiem semināra dalībniekiem tika izsniegts sertifikāts.

Semināru vadīja: Aivars Danenbergs, Tikkurila Mācību centra vadītājs,        Andris Salcevičs, Tikkurila PRO Kluba vadītājs.

Pievienojoties pie mums, cenšoties izveidot skaistus un drošus risinājumus dzīvei!


Semināra programma

Fotogalerija


Sagatavoja: Irīna Bakša

Daugavpils Būvniecības tehnikums
Stratēģiskās attīstības un Projektu daļas vadītāja
  

« atpakaļ