Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

3.starptautiskās jauktās mobilitātes aktivitāte profesionālās izglītības izglītojamajiem Erasmus

22.05.2017
  No 15. līdz 24. maijam Daugavpils Būvniecības tehnikumā notiek 3.starptautiskās jauktās mobilitātes aktivitāte profesionālās izglītības izglītojamajiem Erasmus +. Tā jau ir trešā aktivitāte, kurā satiekas triju valstu, Latvijas, Lietuvas un Austrijas, izglītojamie un pedagogi, lai kopā smeltos pieredzi un iegūtu praktiskās iemaņas padziļinātā Knauf CUBO būvē.
Katra aktivitāte arvien vairāk dod iespēju visiem dalībniekiem pilnveidot savas iemaņas un prasmes būvniecībā. Trešajā aktivitātē veidojot CUBO būvi klāt jumta un krāsns izbūve, kas Austrijas izglītojamajiem ir jaunums, tapēc jaunieši labprāt iepazīstas ar jauno pieredzi un smeļas zināšanas.
Visas programmas laikā triju valstu jaunieši ir kļuvuši jau labi draugi, kas vienmēr ir ļoti atvērti, izpalīdzīgi un labprāt dalās savā pieredzē.
Aktivitātes Erasmus + programma ir ļoti plaša, bez praktiskajām nodarbībām ir paredzēta arī izklaide gan Daugavpilī, gan ārpus tās robežām.
22.maijā satiksies triju izglītības iestāžu vadītāji, lai veiktu starptautiskās jauktās mobilitātes aktivitātes profesionālās izglītības izglītojamajiem kopvērtējumu un apkopotu rezultātus.

Fotogalerija


Sagatavoja: Jolanta Savvina
Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ