Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Profesionālās izglītības iestāžu radošais pasākums „Radi, rādi, raidi! 2017”

13.05.2017
 

2017.gada 11.maijā visas Latgales reģiona profesionālās izglītības skolas pulcējās uz ikgadējo pasākumu “Radi, rādi, raidi”. Pasākums ir viens no gaidītākajiem profesionāli izglītojošo skolu kultūras dzīvē. Jauniešiem tā ir iespēja satikties, prezentēt savu skolu, redzēt citu kolektīvu sniegumu, gūt jaunas ierosmes turpmākajai izaugsmei, kā arī – aktīvi iesaistīties kultūras mantojuma apgūšanā un pilnveidē.
Pasākumu sadarbībā ar profesionālās izglītības iestādēm organizēja Valsts izglītības satura centrs (VISC) un šogad Latgalē pasākuma organizāciju uzņēmās PIKC “Daugavpils tehnikums”. Daugavpilī, Vienības laukumā, Latgales reģiona profesionālās izglītības skolas izveidoja radošās darbnīcas, kurās ikviens Daugavpils iedzīvotājs un viesis varēja tuvāk iepazīties ar izglītības programmām, kas tiek realizētas mācību iestādēs un padarboties darbnīcās.
Skolu muzikālos un deju priekšnesumus, kā arī modes kolekciju demonstrējumus varēja noskatīties Daugavpils teātra telpās. Daugavpils Būvniecības tehnikuma vokālais ansamblis “Celtnieks”, kura vadītāja ir Ilona Kiruka, dziedāja divas dziesmas. Īpašs prieks bija par vokālā ansambļa solista Oļega Ģermanoviča dziedājumu, pēc kura viņš saņēma ilgstošus aplausus un ovācijas. IPĪV “Dagda” uzstājās ar deju grupu “Avotiņš”, kuras vadītāja ir Aija Utkina. Meitenes parādīja interesantu teatralizētu dejas sniegumu.
Pasākuma noslēgumā visu skolu dalībnieki  dziedāja kopīgu dziesmu, skolas saņēma pateicības rakstus un saldumu kastes.

Fotogalerija
 

Sagatavoja: Jolanta Savvina
Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ