Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Viktorīna – spēle „Kas? Kur? Kad?”

19.04.2017

Šī gada 19.aprīlī notika pēdējā noslēdzošā spēlē ”Kas? Kur? Kad?” šajā mācību gadā. Šī spēle bija svarīga arī dalībniekiem tāpēc, ka visu četru spēļu kopvērtējumā uzvarētāja grupa saņēma kausu, kas arī kļuva kā galvenā intriga. Lai aktivizētu šo spēli-viktorīnu tehnikumā bija iespēja piedalīties jebkurai grupai, piesakoties dalībai līdz 18.aprīlim.
Šajā spēlē aktīvi piedalījās otro un pirmo kursu komandas, sacenšoties par līderpozīciju. Sacensību gars bija ļoti saspringts, jo punktu skaits dažādos spēles starplaikos līderu pozīcijās mainīja starp dažādām grupām. Šajā spēlē jautājumi aptvēra  tēmas, kas saistītas ar Latvijas vēsturi, ievērojamajiem Latvijas cilvēkiem, Latvijas dabu u.c. Kārtējo reizi mēs varam pārliecināties, ka pats galvenais, izglītojamie parādīja savas  erudīcijas spējas, meklējot pareizās atbildes uz jautājumiem īsā laika periodā. Jāatzīmē, ka spēles-viktorīnas jautājumi tika ņemti no Spēles – čempionāta “Kas? Kur? Kad?” jautājumu bāzes, kas vēlreiz parāda mūsu izglītojamo augsto erudīcijas līmeni. Sadarbojoties grupās izglītojamie jau šo četru spēļu laikā ir iemācījušies īsā laika periodā sistematizēt zināšanas, argumentēt pareizo atbildi, kā arī ātri pieņemt lēmumus.
Viktorīnu vadīja – N.Leončuka – mūsu tehnikuma vēstures skolotāja un spēles “Kas? Kur? Kad?” maģistre un I.Kuņicka – ekonomikas skolotāja. Kompetentās žūrijas sastāvā bija: priekšsēdētāja – Olga Čerņavska– praktisko mācību daļas vadītāja un J.Sokolova – bibliotekāre.

Ceturtā posma rezultāti ir sekojošie – 1.vieta - grupai 2–02, 2.vieta – grupai 1-02, 3.vieta – grupai 1-03.

Savukārt noslēdzošā čempionāta rezultāti ir sekojoši:

1.vieta – grupai 1-02,

2.vieta – 1–03,

3.vieta – grupai 1–04 un grupai 2-02. 

Spēles - viktorīnas “Kas? Kur? Kad?” kausu saņēma uzvarētāja grupa 2-02, kas izglītojamajiem radīja gandarījuma sajūtu par šo spraigo cīņu visu četru spēļu laikā.
Visas grupas par dalību konkursā saņēma diplomus vai pateicības rakstus un balvas.
Viktorīnas dalībnieki apgalvoja, ka šāda mācību darba forma ir ļoti interesanta un aizraujoša. Spēles azarts ir pārņēmis viņus un ar nepacietību gaida  nākamo viktorīnas “Kas? Kur? Kad?” spēli, kura notiks jau tikai nākošajā mācību gadā.
Lai veicas!

Fotogalerija

Sagatavoja: ekonomikas skolotāja I.Kuņicka un  audzināšanas daļas vadītāja N.Leončuka.

« atpakaļ