Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Daugavpils Būvniecības tehnikumam pirmā vieta "LMT Autosporta Akadēmijas" Skolu kartingu kausa pirmajās sacensībās

06.05.2017
 

Ir sākusies "ProKart kauss 2017" pirmajā posmā "LMT Autosporta Akadēmijas" Skolu kartingu kausa otrā sezona. Šogad projektā piedalās jau 15 mācību iestādes, to starpā arī Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda.

Projekts "LMT Autosporta Akadēmijas" Skolu kartingu kauss tapis "LMT Autosporta Akadēmijai" sadarbojoties ar Latvijas Mobilo Telefonu un Latvijas Automobiļu federācijas Kartingu komisiju. Tas paredzēts tehnikumu audzēkņiem un vidusskolēniem un tā mērķis ir veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam.
"ProKart kauss 2017" pirmās sacīkstes norisinājās Madonas kartingu trasē. Pirms sacīkstēm komandām bija iespēja pārbaudīt savu kartingu tehnisko gatavību un aizvadīt kopējos treniņus. Tieši panākumi "ProKart kauss 2017" seriāla sešos posmos, kā arī tehnikas sagatavotība un atbalstītāju daudzums, noteica "LMT Autosporta Akadēmijas" Skolu kartingu kausa otrās sezonas uzvarētājkomandu.
Daugavpils Būvniecības tehnikuma komandas sastāvā ir Autotransporta nodaļas vadītājs K.Sarans, skolotājs A.Veliks, A.Tavkins un izglītojamie A.Koževņikovs, A.Petkuns. Visa mācību gada garumā DBT komanda un Autotransporta nodaļas izglītojamie cītīgi gatavojās sacensībām, padziļināti izpētot gan kartingu tehnisko pusi, gan arī trenējoties braukšanā. Šīs pūles nebija veltīgas, pirmajās sacīkstēs laurus plūca Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda, iegūstot gan "LMT Autosporta Akadēmijas" Skolu kartingu kausa 1. vietu, gan arī finišējot uz goda pjedestāla "ProKart kauss 2017" ieskaitē.
"Esmu gandarīts, ka varējām paplašināt mācību iestāžu skaitu "LMT Autosporta Akadēmijas" Skolu kartingu kausa projektā no 11 līdz 15 mācību iestādēm. Redzu arī, ka jaunieši ir sasparojušies un entuziasma pilni, jo no vairākām skolām šogad sacensībās piedalās pat divas komandas," saka Dainars Dambergs, LMT Autosporta Akadēmijas vadītājs. "Īpaši atzinīgi vērtēju Daugavpils Būvniecības tehnikuma komandas, kas pagājušo gadu beidza ne ar tiem labākiem rezultātiem, bet jaunieši ir centušies, gatavojušies un strādājuši, kam šogad redzam arī rezultātu - pirmā un sestā vieta Skolu kartingu kausa ieskaitē".


Apsveicam Daugavpils Būvniecības tehnikuma komandu ar augstajiem sasniegumiem un vēlam veiksmi arī turpmākajās sacensībās!

Fotogalerija

Fotogalerija šeit: www.facebook.com
Pēc
http://autoakademija.lv materiāliem
Sagatavoja: Jolanta Savvina
Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ