Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Atvērto durvju dienas Daugavpils Būvniecības tehnikumā

06.04.2017
 

4. un 6. aprīlī Profesionālās izglītības kompetences centrā „Daugavpils Būvniecības tehnikums” noritēja Atvērto durvju dienas.  Tehnikumu apmeklēja liels jauniešu skaits no tuvākiem novadiem un Daugavpils skolām, kā arī pirmskolas izglītības iestāžu bērni. Skolēni izrādīja interesi par iespējām no jaunā mācību gada mācīties kādā no tehnikuma nodaļām, izvēloties viņus interesējošo izglītības programmu.
Tehnikumā ir 6 nodaļas: Būvniecības nodaļa, Autotransporta nodaļa, Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju nodaļa, Metināšanas nodaļa, Ceļu būves nodaļa, Arhitektūras un dizaina nodaļa, kas jaunajā mācību gadā piedāvā 23 profesionālās izglītības programmas. Atvērto durvju dienās katra nodaļa bija sagatavojusi meistarklases, kurās skolēni varēja izmēģināt savas spējas paraugdemonstrējumos, kā arī dzirdēja izsmeļošu stāstījumu par iegūstamajām iemaņām un prasmēm kādā no profesijām.
Arī Daugavpils Būvniecības tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vietā Dagdā un Ludzā norisinājās Atvērto durvju dienas, kuras pārsvarā apmeklēja pilsētu jaunieši. IPĪV „Ludza” Atvērto durvju dienu dalībnieki sevi izmēģināja krāšņu mūrnieka amatā, patrenējoties mūrēšanas darbos.
Visi atvērto durvju dienu apmeklētāji saņēma informatīvos bukletus, bet aktīvākie - pārsteiguma balvas.


FotogalerijaSagatavoja: Jolanta Savvina
Informācijas un metodiskā centra vadītāja


« atpakaļ