Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Oratoru konkurss veltīts profesijām

29.03.2017
  Bibliotekāre J.Sokolova un latviešu valodas skolotājas N.Nagle un A.Ņikitina jau trešo gadu pēc kārtas rīko oratoru konkursu, šis pasākums ir kļuvis par tradicionālo mūsu tehnikumā. 
Šogad konkursa tēma skanēja šādi: “Mūsu nākotne būvniecības profesijās “. Tēma bija saistoša audzēkņiem. Konkurss notika 29.martā, dienu pirms Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika valsts mēroga pasākums “Būvniecības diena”, kur nozares praktiķi, mācībspēki, valsts un pašvaldību institūciju un sabiedrisko organizāciju pārstāvji dalījās zināšanās, pieredzē un diskutēja par atbildību, kvalifikāciju un kvalitāti būvniecībā. Mūsu ieguldījums ,”Būvniecības dienas” svinēšanā – oratoru konkurss. 
Oratoru konkursam gatavojās rūpīgi. Audzēkņi meklēja materiālus, rakstīja sacerējumus. Sadarbībā ar bibliotēku un skolotājiem, konsultējās par daudziem jautājumiem. Latviešu valodas stundās strādāja pie intonācijas, runas uzbūves, retoriskajiem paņēmieniem.
Konkursa sākumā J.Sokolova parādīja prezentāciju, kur varēja iepazīties ar visam specialitātēm, kas ir mūsu tehnikumā. Pēc tam sekoja audzēkņu uzstāšanas. Piedalījās 12 audzēkņi no 1. līdz 3. kursam : E.Balulis (3-02), A.Daļeckis (1-02), V.Cmokova(2-04), A.Greidāns (3-02), J.Jevsejeva (1-03), A.Jureviča (1-04), J.Šeršņovs (2-33), M.Veļiks (1-15), M.Vilcāns (2-33), A.Kaķīte (2-15), V.Mihallovs(3-15), Ē.Seiliša (1-04). Uzstājās topošie apdares darbu tehniķi, arhitektūras tehniķi, autodiagnostiķi, ceļu būvtehniķi, interjera dizaineri. Stāstīja par to, kāpēc izvēlējās savu profesiju un kādu redz savu nākotni. Žūrija izvērtēja tēmas saturu, skaidru vēstījumu, kontaktu ar auditoriju un daudz ko citu.
Oratoru konkursa uzvarētāji: V.Cmokova (2-04)- 1.vieta ; V.Mihailovs (3-15)- 2.vieta ; Ē.Seiliša (1-04)- 3.vieta. Katrs dalībnieks saņēma diplomu un balvas.
Materiālu sagatavoja J.Sokolova, N.Nagle, A.Ņikitina

 
 
 
« atpakaļ