Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Profesionālās meistarības konkurss krāsošanas un dekoratīvās apdares darbos

17.03.2017
  16. un 17. martā Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas telpās norisinās konkurss “Krāsošanas un dekoratīvās apdares darbi”. Konkursā piedalījās profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi, kuri ar konkursa starpniecību praktizēja iepriekš iegūtās zināšanas sienu krāsošanā.

Šogad konkursā piedalījās 16 profesionālās izglītības iestādes: Rēzeknes tehnikums, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums”, PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Laidzenes teritoriālā struktūrvienība, PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Limbažu teritoriālā struktūrvienība, PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, Jelgavas tehnikums, Rīgas Celtniecības koledža, PIKC “Rīgas Mākslas un mediju tehnikums”, Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola, Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālā struktūrvienība, Sveķu speciālā internātpamatskola, Spāres speciālā internātpamatskola, Lažas speciālā internātpamatskola, Lielplatones speciālā internātpamatskola un Lietuvas Biržu tehnoloģiju un biznesa centrs.

Tāda veida profesionālās meistarības konkurss norisinās jau trešo gadu un jau otro gadu tieši Zaļeniekos. Konkursā katru skolu pārstāvēja 2 dalībnieki. Šogad starp komandām bija sīva cīņa un piedalījās arī komanda no kaimiņvalsts Lietuvas. Katras komandas uzdevumos bija divu dienu laikā veikt krāsošanas darbus noteiktam sienas laukumam. Konkursa rezultātā neliela daļa skolas koplietošanas telpu ieguva svaigu, košu krāsojumu, kuru papildināja iepriekš konkursa noteikumos atrunāti dizaina elementi.   

Kopvērtējumā PIKC „Daugavpils Būvniecības tehnikums” komanda, kuras sastāvā bija Raimonds Jacina un Mareks Krauklis ieguva 3.vietu.

Paralēli izglītojamo konkursam profesionālās izglītības iestāžu būvniecības nozares pedagogi un prakšu vadītāji piedalījās Valsts izglītības satura centra rīkotajā seminārā “Profesionālās izglītības iestāžu efektīva pārvaldība un personāla kompetences pilnveide”. Seminārā pedagogus un prakšu vadītājus, dažādu būvniecības firmu pārstāvji iepazīstināja ar būvniecības attīstības un sasniegumu tendencēm un jaunākajām industriālajām tehnoloģijām.

Fotogalerija

Sagatavoja: Jolanta Savvina

Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ