Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Pavasara izlaidums Daugavpils Būvniecības tehnikumā

07.03.2017
  7.martā Valsts atzītu dokumentu par profesionālās kvalifikācijas iegūšanu saņēma Autotransporta 02/02 ESF Autoelektriķis un Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas 0-23/2 Inženierkomunikāciju tehniķis izglītojamie.

Daugavpils Būvniecības tehnikumā izglītības programmā Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģija ar iegūstamo kvalifikāciju Inženierkomunikāciju tehniķis tas bija pirmais izlaidums, kuru absolvēja 33 jaunie speciālisti, kas ieguva 3. profesionālās kvalifikācijas līmeni un 17 specialitātes Autoelektriķis absolventi, kas pabeidza izglītības programmu Autotransports.

Tehnikuma direktore Ināra Ostrovska savā apsveikuma uzrunā uzsvēra jauno speciālistu nozīmību darba tirgū, novēlēja turpināt savu profesionālo izaugsmi visiem absolventiem. Absolventus sveica un laba vēlējumus teica grupu audzinātāji Sņežana Sušinska un Aleksandrs Tavkins. Audzēkņi atzinīgi novērtēja pedagogu darbu visā mācību periodā, izsakot pateicības vārdus par iegūtajām zināšanām un prasmēm, par izpalīdzību un sapratni grūtajos mācību posmos.

Svinīgo pasākumu priecēja vokālā ansambļa „Celtnieks” uzstāšanās, kas bija ļoti aizkustinoša un sirsnīga.

Sveicam visus absolventus ar sasniegumiem profesionālās karjeras attīstībā!

Fotogalerija

 

Sagatavoja: Jolanta Savvina

Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ