Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Pavasara viktorīna „Kas? Kur? Kad?”

02.03.2017
  Šī gada 2.martā jau trešo reizi mūsu tehnikumā notika pavasara spēle ”Kas? Kur? Kad?”
Šajā spēlē aktīvi piedalījās otro un pirmo kursa grupu komandas, sacenšoties par līderpozīciju. Šajā spēlē jautājumi aptvēra dažādas tēmas, gan ekonomiku, filosofiju, gan vēsturi, bet pats galvenais izglītojamie parādīja erudīcijas spējas. Sadarbojoties grupās izglītojamie jau šo trīs spēļu laikā ir iemācījušies ļoti īsā laika periodā sistematizēt zināšanas, argumentēt pareizo atbildi, kā arī ātri pieņemt lēmumus.
Viktorīnu vadīja – N. Leončuka – mūsu tehnikuma audzināšanas daļas vadītāja un spēles “Kas? Kur? Kad?” maģistre un I.Kuņicka – ekonomikas skolotāja. Kompetentās žūrijas sastavā bija: priekšsēdētāja – G.Šukurova – vispārējās vidējās izglītības daļas vadītāja un J.Sokolova – bibliotekāre.

Trešā posma rezultāti ir sekojošie – 1. vieta – grupai 1 -04, 2. vieta – grupai 1-03, 3. vieta – grupai – 1 – 03.

Visas grupas par dalību konkursā saņēma diplomus vai pateicības rakstus, savukārt godalgoto vietu dalībnieki saņēma arī balvas.
Viktorīnas dalībnieki apgalvoja, ka šāda mācību darba forma ir ļoti interesanta un aizraujoša. Spēles azarts ir pārņēmis viņus un ar nepacietību gaida  nākamo viktorīnas “Kas? Kur? Kad?” spēli.

Lai veicas!

Fotogalerija


Sagatavoja: ekonomikas skolotāja I.Kuņicka un audzināšanas daļas vadītāja N. Leončuka

« atpakaļ