Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Valentīna diena Daugavpils Bvniecības tehnikumā

14.02.2017
 
2017. gada 14. februārī Daugavpils Būvniecības tehnikumā notika Valentīna dienai veltītas aktivitātes un svinīgs pasākums. 
Svētā Valentīna diena ir mīlestības svētki, kas katru gadu tiek svinēti 14. februārī. Šajā dienā mīļotie cilvēki ar apsveikumiem un dāvanām pastiprināti viens pret otru pauž savu mīlestību. Bet mīlestība un rūpes par mīļoto cilvēku ir jāizrāda katru dienu un, lai dāvātu ziedus, saldumus un mīļus vārdus, nav vajadzīga īpaša diena. Galvenais, lai tas nāk no sirds!
Tāds sirsnīgs Valentīna dienai veltīts pasākums notika arī tehnikumā.  Pasākuma ietvaros darbojās Valentīna dienas pasts, kur katrs varēja nosūtīt mīļu sveicienu un sirsnīgus novēlējumus vai mīlestības apliecinājumus. Izglītojamajiem tika piedāvāta arī radošā darbnīca, kurā origami tehnikā veidoja sirsniņas, ziedus u.c. papīra plastikas darbus. Tehnikuma aktu zālē vokālais ansamblis „Celtnieks” un skolotāji: I.Kalviša un I.Kiruka sniedza koncertu. Izglītojamie piedalījās atraktīvās spēlēs, kas veidoja īpašu, sirsnīgu atmosfēru. Notika konkurss “Labākais Valentīndienas dekors”. Konkursa rezultāti: 
Anastasija Jacina (1-03) -  1. vieta
Valērija Ļeonova (1-03) -  2. vieta
Viktorija Jevdokimova (1-03) -  3. vieta
Jeļena Bogdanova (03a) -  3. vieta

Fotogalerija


Informāciju sagatavoja: 
Jolanta Savvina un Nataļja Leončuka
« atpakaļ