Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

PASĀKUMS “ADVENTA. CERĪBA’’

01.12.2016
 

29.novembrī PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikumā notika pasākums “Adventa. Cerība”, kas ievadīja visus klusajā pārdomu un gaidīšanas laikā.

Šogad Adventu iesākām pēdējā novembra svētdienā. Tas ir laiks, kad savās mājās esam nopinuši Adventa vainagu un aizdedzinājuši pirmo no četrām svecēm. Četras Adventa nedēļas - četras Adventa sveces, tie ir četri pakāpieni ceļā uz Ziemassvētkiem. Ar šo dienu kristīgajā pasaulē sāk Ziemassvētku gaidīšanu. Pasākumā prāvests Andris Ševels izskaidroja Adventa laika būtību, izstāstīja katras sveces nozīmi un pasvētīja visus Adventa vainagus, kurus uz pasākumu atnesa pedagogi. Aizdedza pirmo sveci tehnikuma Adventa vainagā, kura simbolizē Cerību. Otrās Adventa svētdienas tēma ir Miers, trešās – Prieks, bet ceturtās – Mīlestība.
Adventa īpašo noskaņu visiem klātesošajiem dāvāja tehnikuma  vokālais ansamblis ’’Celtnieks’’. Šajā laikā ir pieņemts meklēt mieru un līdzsvaru, ne tikai gaidīt un ticēt Ziemassvētku brīnumam, bet arī pašiem darīt labus darbus, lai pasaule kļūtu ap mums gaišāka.

Foto galerijaSagatavoja:

Māra Ušacka

Audzināšanas darba vadītāja

« atpakaļ