Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Ekonomikas nedēļa tehnikumā

20.01.2017
 

21. gadsimtā nepieciešamas  plašas zināšanas un prasmes, lai veiksmīgi iekļautos darba tirgū vai uzsāktu savu uzņēmējdarbību. PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikumā no 16. līdz 20.janvārim tika organizēta ekonomikas nedēļa.

Jau otro gadu mūsu tehnikumā notika ekonomikas nedēļa. Ikvienu no mums skar notiekošie ekonomiskie procesi sabiedrībā un valstī. Ekonomikas likumsakarību  izpratne ir svarīgs nosacījums cilvēka izaugsmē. Šogad pieauga interese par ekonomikas nedēļu izglītojamo vidū, jo katram no izglītojamajiem aizvien biežāk jāsaskaras ar situācija, kad ir jārisina ekonomikas jautājumus ikdienā. Piemēram, kā gūt ienākumus un kā tos apdomīgi tērēt, kā izmantot banku pakalpojumus. 

Ekonomikas nedēļas mērķis – attīstīt loģisko domāšanu, uzlabot prasmes praktisko uzdevumu risināšanā, kā arī veicināt interesi par ekonomikas priekšmetu.
Bibliotēkā tika sagatavota izstāde “Ekonomika mūsu dzīvē”. Šajā ekspozīcijā izvietotajās grāmatās izglītojamie varēja apskatīt ekonomiku no praktiskā aspekta, kā arī iepazīties kā var paaugstināt vispārējo kompetences līmeni mainīgajos tirgus ekonomikas apstākļos.
 Ekonomikas principu likumsakarības tika vērotas un saskatītas notiekošajos ekonomiskajos procesos, darbojoties radošajās darbnīcās, piedāvājot ekonomiskus risinājumus.
Grupās 2-33 un 2-04 atklāto stundu (meistardarbnīcu) vadīja ekonomikas skolotāja I. Kuņicka. Stundā izglītojamie parādīja prasmes sadarboties grupā, pieņemt lēmumus, loģiski domāt, spriest un pieņemt pareizus ekonomiskus lēmumus.
Ekonomikas nedēļas pasākumos aktīvi piedalījās grupu 1-03, 2-02, 2-15, 2-04, 3-15, 03a un 03b izglītojamie. Visas grupas par aktīvu dalību ekonomikas nedēļā saņēma diplomus.

Fotogalerija


Rakstu sagatavoja ekonomikas skolotāja I.Kuņicka
« atpakaļ