Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis apmeklēja Daugavpils Būvniecības tehnikumu

18.01.2017
 

Trešdien, 18.janvārī, Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar prezidenta kundzi Ivetu Vējoni reģionālās vizītes ietvaros Daugavpilī, apmeklēja Daugavpils Būvniecības tehnikumu.
Viesojoties tehnikumā prezidents iepazinās ar mācību telpām, Būvniecības un Metināšanas nodaļas darbnīcām, sadzīves apstākļiem tehnikuma dienesta viesnīcā, apskatīja tehnikuma bibliotēku un informācijas centru.
Apmeklējuma laikā Būvniecības un Metināšanas nodaļās prezidents izglītojamajiem uzdeva jautājumus par viņu izvēlēto specialitāti, ar interesi uzklausot viņu stāstījumu.
Tehnikuma aktu zālē Valsts prezidenta kungs satikās ar pedagogu un izglītojamo kolektīvu. Tikšanās laikā tika atzīmēta profesionālās izglītības nozīmība valstī, pausts gandarījums par Latvijas virzību uz duālo apmācību, kad jaunie amata meistari jau izglītības procesā cieši tiek iesaistīti darba vidē. Viņš arī aicināja ikvienu uzņēmēju saskatīt un novērtēt kvalificētā darbaspēka sagatavošanas iespējas, ko nodrošina profesionālās izglītības iestādes, kā arī pašiem aktīvi iesaistīties mācību procesa nodrošināšanā, sadarbojoties ar tām. Īpaši uzsvēra to, ka profesionālajā izglītībā liela nozīme ir jaunām tehnoloģijām, iekārtām, kas dod iespēju sagatavot augsti kvalificētu darbaspēku.
Tikšanās noslēgumā Valsts prezidenta kungs tehnikuma goda viesu grāmatā ierakstīja novēlējumu.  

Fotogalerija


Informāciju sagatavoja: Jolanta Savvina

Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ