Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Izskanējis PIKC ‘’Daugavpils Būvniecības tehnikums’’ ziemas izlaidums

22.12.2016

Veiksmīgi nokārtojuši kvalifikācijas eksāmenu, 20. decembrī tehnikumu  absolvēja  Būvdarbu, Metālapstrādes, Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas programmu izglītojamie. Programmas „Jauniešu garantijas” grupas (0-15/ESF) absolventi, kuri ieguva Apdares darbu strādnieka kvalifikāciju, dāvanā saņēma ļoti noderīgu grāmatu’’ Mājas remonts’’.
Budžeta grupas 0-23f absolventi ieguva Gāzmetinātāja (OAW) kvalifikāciju, bet grupas 0-23e absolventi – Inženierkomunikāciju montētāja kvalifikāciju. Iegūtā kvalifikācija dod iespēju veiksmīgi konkurēt darba tirgū.
Direktores vārdā visus klātesošos sveica direktores vietniece izglītības jomā Oksana Soročina. Viņa novēlēja visiem sajust Ziemassvētku prieku un mīlestību un, lai 2017. gads rosina visus jauniem darbiem, nes veiksmi un izdošanos!
Grupas audzinātāji savos apsveikumos uzsvēra, ka iegūtā profesija ir uz visu mūžu.
Absolventi teica sirsnīgus vārdus grupu audzinātajiem, meistariem, skolotājiem, skolas vadībai par sadarbību un uzticību, atbalstu un atzīmēja, ka iegūtās zināšanas un profesionālās prasmes ir veiksmīgs ieguldījums nakotnē.
Muzikālu sveicienu absolventiem veltīja tehnikuma vokālais ansamblis ‘’Celtnieks’’.

Fotogalerija

Sagatavoja: Māra Ušacka un Nataļja Leončuka

« atpakaļ