Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Piedalāmies Tech Industry izstādē 2016

09.12.2016
 

No 1. līdz 3. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā notika starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2016”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā.
Tech Industry 2016” piedalījās vairāk nekā 270 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Itālijas, Austrijas, Slovēnijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Turcijas, Taivānas un citām valstīm. Izstādē bija arī Lietuvas, Čehijas, Itālijas, Beļģijas un Baltkrievijas nacionālie kopstendi, kuros varēja iepazīties ar šo valstu ražotāju produktu piedāvājumu. Arī izglītībai metālapstrādes un augsto tehnoloģiju nozarē tika pievērsta uzmanība.
“Tech Industry” organizatori sadarbojas ar mācību iestādēm, kas saistītas ar metālapstrādes un mašīnbūves nozarēm, un atbalsta zinātnes un pētniecības organizācijas, kā arī veicina saistošo nozaru inovāciju attīstību.
Izstādes apmeklētājiem bija iespēja iepazīties gan ar profesionālās izglītības iestāžu piedāvājumiem, gan ar to, kur iegūto izglītību pielieto praksē. Notika arī semināri, kuros metālapstrādes, mašīnbūves un saistīto nozaru profesionāļi dalījās ar savu pieredzi.
Daugavpils Būvniecības tehnikuma  Metināšanas nodaļas vadītājs Toms Plinte un pedagogs – karjeras konsultants Viktors Gallers uzsver, ka izstādes laikā ieguva lietderīgu informāciju turpmākām darbam par inovatīvām tehnoloģijām, jauniem instrumentiem un to pielietošanas metodēm, kā arī par nozares tendencēm un karjeras iespējām.
Informatīvos  materiālus, grāmatas un katalogus no izstādes ir iespēja apskatīt tehnikuma bibliotēkā.

Foto galerija

Video par PIKC DBT Metināšanas nodaļuSagatavoja: Jolanta Savvina

Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ