Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums” saņem balvu “GADA IEPIRKUMS”

08.12.2016
 
 Lai popularizētu iepirkumu jomu Latvijā un to nozīmi mūsdienu sabiedrībā Žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju pirmo reizi Baltijā rīkoja Iepirkumu Gada balvas pasniegšanu un gada nozīmīgāko konferenci iepirkumu jomā, kas norisinājās 2016.gada 1.decembrī.
Konkursa rīkotājs un Iepirkumu Gada balvas 2016 pasniegšanas organizators ir žurnāla „Iepirkumi” izdevējs „Libera SIA”. Konkurss tika organizēts ar mērķi pasniegt Iepirkumu Gada balvu vairākās kategorijās kā panākumus publisko iepirkumu norisē apliecinošu atzinību, lai pateiktos pasūtītājiem, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un piegādātājiem, kā arī citām publisko iepirkumu jomā iesaistītām personām par viņu ieguldījumu publisko iepirkumu jomas attīstībā un iepirkumu veiksmīgā norisē, kā arī rosinātu tiem būt vēl labākiem.
Gada iepirkums tika izsludināts sekojošās nominācijās: Gada iepirkumu speciālists pasūtītājiem; Gada iepirkumu speciālists piegādātājiem; Gada pasūtītājs preču un pakalpojumu jomā; Gada pasūtītājs būvdarbu jomā; Gada piegādātājs preču un pakalpojumu jomā; Gada piegādātājs būvdarbu jomā; Gada iepirkums; Gada zaļākais iepirkums; Ieguldījums publisko iepirkumu attīstībā.
PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums” konkursam pieteicās nominācijā: Gada iepirkums ar Profesionālās izglītības kompetences centra „Daugavpils Būvniecības tehnikums” rīkoto atklāto konkursu “Mācību iekārtu un aprīkojuma piegāde un uzstādīšana PIKC „Daugavpils Būvniecības tehnikums” prioritāro profesionālās izglītības programmu nodrošināšanai ERAF projekta ietvaros”, id. Nr. DBT 2015/7 ERAF.
Nominācijām atbilstoši nolikumam varēja pieteikties jebkurš kandidāts, kopumā bija 51 kandidāts, finālā tika izvirzīti 15, no kuriem 7 tika apbalvoti. Kandidātu piemērotību un labākos nominantus noteica neatkarīgā žūrija, kurā darbojās Finanšu ministrija, Iepirkumu uzraudzībs birojs, Valsts reģionālās attīstības aģentūra, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvji.
Iepirkumu Gada balvas svinīgajā ceremonijā tika pasniegtas pēc īpaša dizaina veidotas balvas, kuru dizaina autore ir  Vija Dzintare. Balvā simboliski attēloti divi dzirnakmeņi, kas izsaka kvalitāti – no raupjas izejvielas tiek izstrādāts kvalitatīvs produkts. Dzirnakmeņi jeb iepirkumu jomas sadarbības partneri, balsta viens otru un saskaras darbībā, veidojot jaunas, radošas un ilgtermiņa attiecības. Dzirnakmeņu acis ir kā kritiskas vērotājas visā darba gaitas procesā, ko īsteno Iepirkumu uzraudzības birojs.
Konkursa rezultātā PIKC „Daugavpils Būvniecības tehnikums” saņēma balvu Gada iepirkums. Lepojamies ar augsto novērtējumu!

Fotogalerija 

 

Vairāk info:  http://zurnalsiepirkumi.lv/gadabalva/

« atpakaļ