Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Lāčplēša dienai veltīts sporta pasākums

14.11.2016
 

10. novembrī tehnikuma izglītojamie un skolotāji pulcējās Daugavpils Kultūras un sporta pilī, kur notika Lāčplēša dienai veltīts sporta pasākums. 

Pasākumu atklāja PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums” direktore Ināra Ostrovska, kas visus klātesošos sveica Lāčplēša dienā un novēlēja sacensību dalībniekiem degsmi un augstus rezultātus.
Atzīmējot Lāčplēša dienu, pasākumā piedalījās Daugavpils Zemessardzes 34. Artilērijas bataljona pārstāvji: seržants Aleksandrs Catlakšs un kapteinis Vladislavs Tihonovičs, kuri pastāstīja par Latvijas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, to galvenajiem uzdevumiem, iepazīstināja ar iespēju jauniešiem iesaistīties zemessargu rindās un veidot militārista karjeru. V.Tihonovičs stāstīja par bataljona darbību, par aktīvu sadarbību ar Valsts policiju, VUGD, robežsardzi,  pašvaldībām, meža dienestu,  civilo aizsardzību. Interesi audzēkņos izraisīja nodemonstrētais zemessarga ekipējums, kuru sev pielaikoja mūsu tehnikuma audzēknis. Šādas tikšanās ļauj jauniešiem ne tikai būt informētiem par mūsu valsts militārajiem spēkiem, viņu mērķiem un uzdevumiem, bet nostiprina viņos arī patriotisma garu.
Pēc tam sākās spraigas sacensības ar daudzveidīgām stafetēm, kurās piedalījās piecas komandas: 
Būvniecības nodaļas komanda – Apdares darbu tehniķi;
Autotransporta nodaļas komanda - Autoelektriķu komanda;
Ceļu būves nodaļas komanda – Ceļu būvtehniķi;
Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas nodaļas komanda - Inženierkomunikāciju tehniķi un metinātāji;
Arhitektūras un dizaina nodaļas komanda - Arhitektūras tehniķi. 
Veiklākie sacensībās bija Būvniecības komanda – Apdares darbu tehniķi, godalgotās 1.vietas ieguvēji, 2.vietā ierindojās Autotransporta nodaļas Autoelektriķu komanda, bet 3.vietā - Arhitektūras un dizaina nodaļas Arhitektūras tehniķu komanda. 
Sacensību garu uzturēja arī lielo līdzjutēju skaits, kas ar skaļiem saucieniem pārdzīvoja katrs par savu komandu. Noslēgumā katra komanda saņēma diplomus un gardus kliņģerus!
Apsveicam visus komandu dalībniekus un izsakām lielu paldies sacensību organizētājiem I.Gaļašam un J.Ozolam!

Galerija


Sagatavoja: Jolanta Savvina
Informācijas un metodiskā centra vadītāja
« atpakaļ