Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Rudens izlaidumi PIKC "Daugavpils Būvniecības tehnikumā"

01.11.2016
 

Rudens ir ražas svētku laiks. Tādi ražas svētki jeb izlaidums norisinājās Daugavpils Būvniecības tehnikumā 25. un 27. oktobrī. Valsts atzītu dokumentu par profesionālās kvalifikācijas iegūšanu saņēma Būvniecības, Ceļu būves, Arhitektūras un dizaina, Autotransporta nodaļas absolventi.

Profesionālās izglītības programmas: Apdares darbu tehniķis, Ceļu būvtehniķis, Autoelektriķis un Interjera noformētājs absolvēja 96 izglītojamie Daugavpilī, un 15 izglītojamie profesionālās izglītības programmu īstenošanas vietā “Ludza”.

Tehnikuma direktore Ināra Ostrovska savā apsveikuma uzrunā īpaši uzsvēra jauno speciālistu nozīmību darba tirgū, novēlēja turpināt savu profesionālo izaugsmi visiem absolventiem: Būvniecības nodaļas 0-15/2 un ESF grupai L-ADT-2/ESF, Ceļu būves nodaļas 0-33/2 grupai, Arhitektūras un dizaina nodaļas 03/2 grupai, kā arī Autotransporta nodaļas 02/2 grupai.

Absolventus sveica un laba novēlējumus teica grupu audzinātāji Sņežana Sušinska, Inga Pujate, Egons Kivkucāns un Ļubova Korobova.

Audzēkņi atzinīgi novērtēja pedagogu ieguldīto darbu visā mācību periodā, izsakot pateicības vārdus par iegūtajām zināšanām un prasmēm, par izpalīdzību un sapratni grūtajos mācību posmos.

Svinīgo pasākumu priecēja vokālā ansambļa „Celtnieks” uzstāšanās, kas bija ļoti aizkustinoša un sirsnīga.


Sveicam visus absolventus ar sasniegumiem jūsu profesionālās karjeras attīstībā!

FotogalerijaSagatavoja: Jolanta Savvina

Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ