Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

PIKC „Daugavpils Būvniecības tehnikums” Būvniecības nodaļas audzēkņi labākie tapešu līmēšanā

25.10.2016
  PIKC “Liepājas Valsts tehnikumā” 20. un 21. oktobrī norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss “Apdares darbi”. Konkursa laikā notika sacensības tapešu līmēšanā.

 

Valsts izglītības satura centrs kopā ar profesionālajām izglītības iestādēm rīko vairākus meistarības konkursus ne tikai apdares darbu tehniķiem, bet arī citu izglītības programmu audzēkņiem. Konkursa mērķis: veicināt izpratni par profesionālās izglītības nozīmību un popularizēt būvniecības profesijas sadarbībā ar darba devējiem, dodot iespēju dalībniekiem parādīt zināšanas, prasmes un iemaņas izvēlētajā profesijā.

 

Divu dienu laikā topošie profesionāļi, strādājot komandā pa divi, parādīja savas zināšanas darba vietas organizēšanā pirms un pēc praktiskā uzdevuma, ekonomiskā materiālu izmantošanā, darba kvalitātē, tehnoloģisko procesu izmantošanā. Tika vērtēta arī attieksme, darba drošības pārzināšana un darba izpildes laiks. Dalībniekiem bija jāveic tapešu līmēšana 40 kvadrātmetru lielā apjomā. Konkursā piedalījās Latvijas profesionālās izglītības iestādes, kā arī speciālās internātpamatskolas.

 

No Daugavpils Būvniecības tehnikuma konkursā piedalījās profesionālās izglītības programmas „Apdares darbu tehniķis” izglītojamie: Gatis Rafaels Miltiņš un Mareks Krauklis. Sīvā cīņā jaunieši pierādīja savu profesionalitāti un ieguva godpilno pirmo vietu!

 

Apsveicam Gati Rafaelu un Mareku, lielu paldies sakām skolotājai Innai Kolužai, kas sagatavoja jauniešus konkursam!

Galerija

Sagatavoja: Jolanta Savvina

Informācijas un metodiskā centra vadītāja

« atpakaļ