Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Izlaidums Daugavpils Būvniecības tehnikumā

30.06.2016
 
 Svinīgi izskanot 2015./2016. mācību gadam, 29.jūnijā Daugavpils Kultūras pilī notika PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikuma izlaidums. Valsts atzītu dokumentu par profesionālās kvalifikācijas iegūšanu saņēma Būvniecības, Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas, Autotransporta un Metināšanas nodaļas absolventi.

Šogad Daugavpils Būvniecības tehnikumu absolvē 341 audzēknis Daugavpilī un 34 tehnikuma audzēkņi profesionālās izglītības īstenošanas vietā “Dagda”.

Suminātas tika Būvniecības nodaļas grupas: 3-01; 4-15; 05; 05/ESF; 0-15/1.ESF, kā arī grupu meistari un audzinātaji: Igors Lukjanskis, Nataļja Apanoviča, Aleksandrs Kirilovs un Aleksands Boginskis,  Aneļa Baltoviča, Inna Koluža, Sņežana Sušinska un Kristīne Junkule.

Turpinājumā tika sveikti Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas nodaļas absolventi: grupas 3-23 un 0-23c, grupu meistari un audzinātāji: Normunds Bulis un Raimonds Vadzis, Juris Ozols un Nataļja Golubeva.

Metināšanas nodaļu absolvēja grupas 0-23a un 0-23b, grupu meistari: Toms Plinte un Voldemārs Mizāns, kā arī audzinātāji Jurijs Stičinskis un Viktorija Daļecka. Savukārt, apliecību par autoelektriķa kvalifikācijas iegūšanu saņēma Autotransporta nodaļas grupa 4-02, grupas meistars Konstantīns Sarans un  audzinātāja Anna Andrejeva.

Tehnikuma direktore Ināra Ostrovska atzīmēja, ka šī diena ir svētki ne tikai tehnikumam, bet arī Latvijai, jo valsts saņem strādīgas un radošas darba rokas, kuras mūsu valstij ir ļoti nepieciešamas. Viņa pauda prieku par profesionāli prasmīgiem absolventiem un novēlēja viņiem būt gandarītiem par savu darbu izvelētajā profesijā.

Sveicēju vidū bija arī Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas pārstāvji: Latvijas Zaļo un Zemnieku savienības partijas biedrs Ingmārs Līdaka, bijušais Latvijas ministru prezidents Indulis Emsis, 12. Saeimas deputāts Armands Krauze, kā arī Daugavpils uzņēmējs Juris Užulis. Viņi izteica gandarījumu par to, ka mūsu valsts ir ieguvusi vairāk nekā trīs simtus prasmīgu meistaru, novēlot absolventiem nekad nepārstāt mācīties, lai ne tikai kļūtu, bet arī paliktu par labiem sava amata meistariem.

Pateicību par nesavtīgu darbu un lielu ieguldījumu izglītojamo audzināšanā teica absolventu vecāki, arī paši audzēkņi atzinīgi novērtēja savu audzinātāju darbu visā mācību periodā. Pasākuma gaitā ar muzikāliem priekšnesumiem visus priecēja tehnikuma vokālais ansamblis “Celtnieks”.

Pievienojoties apsveicējiem, arī mēs vēlam visiem absolventiem skaistu vasaru un mērķu piepildījumu turpmākajā dzīvē!

Lai vienmēr, vienmēr pasaulē būtu kaut kas, ko gribi iemācīties, ko vēlies darīt, kāda vieta, kur vēlies nonākt, cilvēks, kuru gribi satikt!

/Pema Brauna
/

Fotogalerija

Skatieties video sižetu:

1) Latviski
2) Krieviski


Sagatavoja:
Māra Some
Sabiedrisko attiecīu daļa

« atpakaļ