Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

"Radi, rādi, raidi! 2016"

10.05.2016
 
10.maijā Daugavpilī norisinājās profesionālās izglītības iestāžu radošais pasākums jauniešiem "Radi, rādi, raidi!", kas pulcēja vairāk nekā 350 dalībnieku. Pasākuma mērķis jau tradicionāli ir saglabāt un pilnveidot interešu izglītību profesionāli izglītojošajās skolās kā kvalitatīvu brīva laika pavadīšanas iespēju. Jauniešiem tā ir arī iespēja satikties, prezentēt sevi un savu izglītības iestādi, novērtēt citu kolektīvu sniegumu, kā arī gūt jaunas idejas savai turpmākajai izaugsmei.

Šajā dienā Vienības laukums tika pārpildīts dažādām aktivitātēm svētku dalībniekiem, daugavpiliešiem un pilsētas viesiem. Pasākumos piedalījās tautas deju, mūsdienu deju, koru, vokālie un vokāli instrumentālie ansambļi, solisti, dueti, kā arī jaunieši, kas radoši prezentēja savu profesiju. Koncertā savu māku rādīja desmit profesionālās izglītības iestādes - Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola, Barkavas profesionālā vidusskola, Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola, PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums”, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”, Daugavpils Medicīnas koledža, PIKC “Daugavpils tehnikums”, Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola, PIKC “Rēzeknes tehnikums” un Malnavas koledža.

Pasākumu organizēja PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) un Daugavpils pilsētas domi.

Muzikālos sniegumus vērtēja mūziķis, komponists Andris Sējāns, dejas – Edmunds Veizāns, vizuālo noformējumu, pasniegšanas veidu un tērpu stilistiku – māksliniece Areta Raudzepa, kā arī VISC pārstāve, projektu vadītāja Kristīne Bulka. Tika vērtēti gan mākslinieciskie un tehniskie sniegumi, gan vokālās dotības un stila izjūta, kā arī izpildījuma atbilstība izvēlētās dziesmas stilistikai. Rezultāti tiks paziņoti, kas būs izskanējuši visu reģionu pasākumi.


FotogalerijaSagatavoja:

Māra Some
Sabiedrisko attiecību daļa


Par pasākumu lasiet arī "Latgales Laiks" numurā

grani.lvvideo

LRT video


Visas bildes ir iespējams apskatīt un lejupielādēt šeit: 
https://failiem.lv/u/d6jxsum8

« atpakaļ