Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Jaunieši mācās uzstāties publiski

24.04.2016
   Par oratoriem mēs saucam cilvēkus ar ļoti labām runātāja dotībām un izkoptu runas mākslu, kuri uzstājas plašās sanāksmēs, sapulcēs un pasākumos. Mēdz teikt, ka par oratoru nepiedzimst, par oratoru top.  Piekritīsim, ka teicamas publiskās runas iemaņas prasa daudz darba un treniņa. Tāpēc, lai pilnveidotu audzēkņu prasmes publiski uzstāties, kā arī lai veicinātu jauniešu interesi par mūsu dzimto novadu, 19.aprīlī Daugavpils Būvniecības tehnikumā tika rīkots oratoru konkurss “Vai Tu pazīsti Latgali?”.

Konkursa žūrija vērtēja runas satura uzbūvi un oriģinalitāti, runātāja pārliecību un entuziasmu, prasmi pārliecināt un uzturēt kontaktu ar auditoriju, izmantotos neverbālās valodas elementus un citus aspektus.

Konkursu organizēja un žūrijas komisijā piedalījās latviešu valodas skolotājas Natālija Nagle, Aļona Ņikitina un bibliotekāre Jeļena Sokolova, vērtēšanā piedalījās arī direktores vietniece audzināšanas jomā – Kristīne Junkule.

Pasākuma laikā līderos pārliecinoši izvirzījās trīs jaunieši, kuri arī saņēma pārsteiguma balvas:


1.vieta - Vjačeslavs Lutinskis
(grupa 3-02)
2.vieta - Ksenija Bogdanova (grupa 2-15)

3.vieta - Vadims Pipčenko (grupa 1-04)

Aicinām arī turpmāk jauniešus būt aktīviem un iesaistīties pasākumos, jo iegūtās zināšanas un pieredze noteikti noderēs turpmākajās dzīves gaitās!

Fotogalerija

Sagatavoja:
Mara Some
Sabiedrisko attiecību daļa.

« atpakaļ