Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

DBT jaunie profesionāļi no Liepājas pārved ceļojošo kausu!

25.04.2016
 
 Divu dienu garumā, 21. un 22.aprīlī Liepājā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu  ceļojošā kausa izcīņas konkurss "Sienas krāsošana un dekoratīvā apmetuma uzstrādāšana".

Ikgadējo konkursu ar mērķi veicināt profesionālās izglītības attīstību un popularizēt būvniecības profesijas šogad organizēja PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) un būvmateriālu ražotājiem SIA "Sakret", SIA "Aeroc" un SIA "Monier".

Profesionālās meistarības konkursā sacentās astoņas profesionālās izglītības iestādes no visas Latvijas: Jelgavas Tehnikums, "Daugavpils Būvniecības tehnikums", "Liepājas Valsts tehnikums",  "Rīgas Valsts tehnikuma" Laidzes teritoriālā struktūrvienība, Priekuļu tehnikums, Rīgas Celtniecības koledža, Lažas speciālā internātpamatskola un Lielplatones speciālā internātpamatskola. Katru mācību iestādi pārstāvēja divi jaunie profesionāļi.

Konkursa dalībnieku uzdevums bija veikt sienas apdari ar gatavo dekoratīvo apmetumu – ķieģeļu imitāciju un plaknes apdari ar divu krāsu gatavo, dekoratīvo apmetumu, kā arī sienas plaknes un rāmja krāsojumu atbilstoši konkursa uzdevumā norādītajiem izmēriem.

Žūrija vērtēja jauno amatnieku darba kvalitāti, precizitāti, zināšanas, prasmes, darba drošības ievērošanu un citus aspektus.

Konkursā 1. vietu un ceļojošo kausu ieguva Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda -  grupas 3-15 izglītojamais Mareks Krauklis un grupas 2-15 izglītojamais Aleksandrs Timofejevs! Paldies Būvniecības nodaļas skolotājai Nataļjai Apanovičai par ieguldīto darbu, sagatavojot jauniešus konkursam.

Fotogalerija

« atpakaļ