Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

DBT komanda vislabāk orientējas R.Paula mūzikā

30.03.2016
   Šī gada 22. martā vienuviet pulcējās Daugavpils pilsētas 10. klašu skolēni, lai piedalītos Daugavpils 15. vidusskolas organizētajā pēcpusdienā – konkursā “R.Paula devums Latvijas kultūras dzīvē”.

Konkurss tika veltīts maestro Raimondam Paulam, personībai, kura devusi lielu ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā. Izcilākais latviešu populārās mūzikas autors un pianists Raimonds Pauls ir slavens un atpazīstams ari aiz Latvijas robežām. Viņa mūzika skanējusi visprestižākajās koncertzālēs, un tas, pateicoties viņa unikālajām melodiķa dotībām. Tieši tāpēc arī šī konkursa uzdevumi tika cieši saistīti ar slavenā pianista komponētajām melodijām.

 

Pasākumā piedalījās audzēkņi no 10 pilsētas skolām – Daugavpils 3.vsk., 10.vsk., 13.vsk., 16.vsk., 17.vsk., Daugavpils Centra vidusskola, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija,  S.Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, PIKC “Daugavpils Tehnikums” un, protams, PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums”.

Apkopojot rezultātus tika noskaidrots, ka Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda šoreiz bija viszinošākā un atjautīgākā, līdz ar to, 1.vieta godam nopelnīta! Otri labākie bija S.Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas jauniešu komanda un 3. vietu ieguva Daugavpils 10. vidusskolas skolēni.

 

Apsveicam jauniešus un ceram, ka gandarījums par paveikto iedvesmos gūt panākumus arī turpmāk!

Fotogalerija

Sagatavoja:
Māra Some
Sabiedrisko attiecību daļa

Vairāk informācijas Daugavpils 15.vidusskolas mājas lapā

 

« atpakaļ